SP3MS - klasy 4-7

Szanowni Rodzice
W związku ze zbyt małą liczbą podań złożonych w trybie naboru uzupełniającego do klas IV sportowych, Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. uprzejmie informuje:
1/ w roku szkolnym 2021/2022 nie zostanie utworzona w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego IV klasa interdyscyplinarna (kajakarstwo, wioślarstwo, p.wodna, LA),
2/ w roku szkolnym 2021/2022 nie zostanie utworzona w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego dodatkowa IV klasa o specjalności pływanie.
W roku szkolnym 2021/2022 będzie funkcjonowała w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego tylko jedna klasa IV – specjalność pływanie.
Mając powyższe na uwadze od września 2021 nie ma możliwości zmiany uprawianej przez dziecko dyscypliny sportu w klasie IV w Szkole Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego.
Rodziców, którzy złożyli podania do klasy pływackiej prosimy o indywidualny kontakt
 Dyrektor Szkoły

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z COVID i wprowadzone ograniczenia, terminy prób sprawności fizycznej mogą ulec zmianie.

Zasady noboru uzupełniającego do klasy 4 i 7: POBIERZ

Wniosek i karta sportowca: POBIERZ

plakat-nabor-sp3-kl4-7

strony www strony www strony www strony www strony www strony www