Kolejny sukces olimpijski Marcela

Miło nam poinformować, iż 16 kwietnia w Sulejówku Centralna Komisja Egzaminacyjna pierwszej części zawodów finałowych (centralnych) XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy" spośród 218 uczniów z całej Polski wyłoniła finalistów. Zgodnie z regulaminem olimpiady, aby uzyskać tytuł finalisty, należało zdobyć co najmniej ocenę dobrą.

Uczeń naszej szkoły odniósł ogromny sukces - Marcel Kaczmarczyk z klasy II LOG uzyskał ocenę bardzo dobrą - uzyskał tytuł finalisty. Przed nim walka o tytuł laureata. Opiekunem naukowym Marcela jest pani Magdalena Sieroń. Serdecznie gratulujemy!

strony www strony www strony www strony www strony www strony www