Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjna w roku szkolnym 2017 /2018
 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11
Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
Katarzyna Ciechanowicz Zdw z matematyki
 
5 - 7 8 /111 Środa
Katarzyna Ciechanowicz Koło matematyczne
 
4 4 /11b wtorek
Grażyna Błauciak Zajęcia dla uczniów uzdolnionych
 
4 3/208 czwartek
Grażyna Błauciak Zdw z j.polskiego
 
4 2/202 czwartek
Andrzej Bednarek Konsultacje przedmiotowe ( informatyka, technika)
 
4-7 9/205 środa
Joanna Osińska Koło chemiczne
 
7 8/ 302 poniedziałek
Urszula Szumigała Zdw z j. polskiego
 
5 2/212 piątek
Beata Buchowiecka Koło matematyczne
 
3 5,6/ biblioteka wtorek
Anna Stypińska Zdw
 
3 4/mała świetlica środa
Anna Stypińska Koło polonistyczne
 
3 1/213 wtorek
Anna Stypińska
 
Koło matematyczne
 
3 2/213 wtorek
Alicja Suchorowska -Rybiałek Zdw z matematyki
 
4 9/109 poniedziałek
Renata Lachowicz Nauka gry w brydża sportowego
 
3 8/211 piątek
Magdalena Sieroń Koło historyczne
 
4 8/308 poniedziałek
Aleksandra Palka Zdw j. angielski
 
6 9/202 wtorek
Lilla Kuchnowska Zdw j. polski
 
7 1/110 piątek
Lilla Kuchnowska Zdw j. polski
 
6 7/110 środa
Lilla Kuchnowska Zdw j. polski
 
5 - 6 2/110 piątek
Katarzyna Jaszczak
 
Koło fizyczne
 
7 8/302 czwartek
Grażyna Błauciak Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
 
7a 7/202 wtorek
Anna Stypińska Koło plastyczne 3 doraźnie /  poza szkołą czwartek
Irena Dembowska Zajęcia sportowo - rekreacyjne 5 7/Sala gimnastyczna
2/ Sala gimnastyczna
Środa
 
piątek
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MS Z ODZIAŁAMI SPORTOWYMI
Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
Piasecki Rafał Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki
 
4-7 10 /209 wtorek
Ceranek Agnieszka  Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z j. polskiego
 
7pl 1 /309 poniedziałek
Węsławska Eliza Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z  j. polskiego
 
7 lkw 7 / 210 poniedziałek
Urban Agnieszka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze 
 
1 pa 105 poniedziałek
Urban Agnieszka Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów
 
1 pa 108 środa
Bednarek Andrzej Konsultacje przedmiotowe ( informatyka, technika)
 
4-7 9/205 środa
Osińska Joanna Koło chemiczne
 
7 8/ 302 poniedziałek
Gul Wiesław Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki
 
5-6 zamiennie sobota
Gul Wiesław Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki
 
5 8/301 wtorek
GIMNAZJUM
Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
Głowacka – Szafrańska Agnieszka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z j. polskiego 2kw, 2p 8 / 310 wtorek/ czwartek
Sieroń Magdalena Koło historyczne – przygotowanie do konkursów
 
2p 7/ 208 środa
Gul W.  Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki
 
3p zamiennie sobota
Gul W. Zajęcia rozszerzające wiedzę ( matematyka, geografia) 3p, 3la zamiennie sobota
Beda Urszula  Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki
 
2-3 GIM 2, 9 / 307 środa, czwartek
Gąszczyk Dorota Szkolne Koło wolontariatu
 
2,3 GIM akcyjnie  
Bednarek Andrzej Konsultacje przedmiotowe ( informatyka, technika)
 
2,3 GIM 9/ 205 środa
LICEUM
Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
Bednarski Grzegorz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki
 
3 2/310 środa
Lachowicz Renata Przygotowanie do matury
 
3 7/104 środa
Rojek Agnieszka Przygotowanie do matury
 
3 Ustalane indywid.  

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www