Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjna ZSMS w roku szkolnym 2018 /2019
 

Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MS Z ODZIAŁAMI SPORTOWYMI
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Jasicka  Barbara Matematyka 4 8l. / gab.308 czwartek
Szumigała Urszula J. polski 4 8l./ gab. 212 wtorek
Gul Wiesław Matematyka 6-7 10.00- 13.00
Gab. 301
sobota
Piasecki Rafał Matematyka 4-8 15.15 – 16.00 /209 czwartek
Rogacewicz Paulina Edukacja wczesnoszkolna 1p 3l./ Mała świetlica poniedziałek
Urban Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 2p 2l. / 105 poniedziałek
Ceranek Agnieszka Język polski 5pa, 5pc 7l./ 309 Poniedziałek, czwartek  (co 2–tydz.)
Rojek Agnieszka Język polski 6pa,
6pb,
6pc
0 l. /306
0 l. / 306
1 l. / 306
Środa ( co 3 tydz..)
Środa ( co 3 tydz.)
poniedziałek ( co 3 tydz.)
Strzelczyk Angelina Język polski 4 7.00 /202 Wtorek ( co 2 tydz. )
Głowacka – Szafrańska Agnieszka Język polski 7kw, 3pl, 3kw 2l./ 310 Czwartek ( co 2 tydz.)
Zajęcia rozwijające
Jaszczak Katarzyna Koło fizyczne 8a/b 9l. / gab. 109 poniedziałek
Osińska Joanna Koło chemiczne 8 9l. / gab. 302 Środa ( co 2 tydz.)
Borecki Łukasz Koło historyczne + WOS 4-8 15.00 – 15.45/ gab. 303 wtorek
Piasecki Rafał Koło matematyczne 4-8 15.15 – 16.00 / 209 wtorek
Lachowicz Renata Koło biologiczne 7-8 8l. / gab. 211 poniedziałek
Rogacewicz Paulina Edukacja wczesnoszkolna 1p 9l./ gab. 106 poniedziałek
Urban Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 2p 9l/108 środa
Krawczyk Piotr Konsultacje z techniki i informatyki   13.00- 14.00/ gab. 209 piątek
GIMNAZJUM
Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Beda Urszula Matematyka 3gim 8l./ gab. 307 środa
         
LICEUM
Nauczyciel uczący Rodzaj zajęć Klasa Godzina lekcyjna / gabinet Dzień tygodnia
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Bednarski Grzegorz Matematyka I , III LO 2l. / czwartek
Zajęcia rozwijające
Lachowicz Renata Przygotowanie do matury II- III LO 2l. / gab. 211
8l. / gab. 211
Wtorek
Środa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Błauciak Grażyna Język polski 5a
5b
7l. /gab. 301
5l / stołówka
Poniedziałek /środa
Szumigała Urszula Język polski 6b 3l. /mała świetlica Środa
Kuchnowska Lilla Język polski
 
6a
8b
7b
1l. /
 
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Petelska Grażyna Edukacja wczesnoszkolna 2a 5l. /mała świetlica Czwartek ( co 2 tydz.)
Kasperek Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna 3a 1l. / gab. 105 Czwartek ( co 2 tydz.)
Stypińska Anna Edukacja wczesnoszkolna 1b 4l. / mała świetlica piątek
Kruczyk Mirosława Edukacja wczesnoszkolna 1a 5l. / gab. 208 środa
Bednarski Grzegorz Matematyka 8b 3l Wtorek ( co 2 tydz. )
Bednarski Grzegorz Matematyka 5b 2l./ 307 Poniedziałek ( co 2 tydz.)
Bednarski Grzegorz Matematyka 4a, 4b 7l / Środa ( co 2 tydz.)
Zajęcia rozwijające
Błauciak Grażyna Koło polonistyczne 5b 3l./ 104 poniedziałek
Konieczna Anna Zespół wokalny 4-8 9l. /gab. 10 środa
Petelska Grażyna Edukacja wczesnoszkolna 2a 5l. /mała świetlica Czwartek ( co 2 tydz.)
Kuchnowska Lilla Koło polonistyczne 7a/b 7l. /gab. 212 środa
Szumigała Urszula Koło polonistyczne 6b 1l. / 208 środa
Kruczyk Mirosława Koło Omnibusik 1a 6l. / gab. logopedyczny czwartek
Stypińska Anna Gry matematyczne 1b 5l. / Mała świetlica wtorek
Kasperek Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna 3a 1l. / gab. 105 Czwartek ( co 2 tydz.)
Suchorowska – Rybiałek Alicja Koło matematyczne 5 7l. wtorek
 

 
 

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www