Wyniki biegu sztafetowego uczniów z okazji 100 lat Niepodległości Polski pod patronatem Mistrza Olimpijskiego Tomasza Kucharskiego.

W piątek 9.11.2018 r. odbył się Bieg sztafetowy uczniów z okazji 100 lat Niepodległości Polski pod patronatem Mistrza Olimpijskiego Tomasza Kucharskiego.

Złoty medal wywalczyła sztafeta lekkoatletów w składzie: M. Zaworska, K. Mućko, A. Papis, H. Marciniak, S. Andrzejczak, O. Grabowska, A. Konarska, M. Żelazna, K. Dzida, M. Dobrzyński, K. Szymański.

Drugie miejsce zajęli kajakarze z Admiry w składzie: A. Szkuta, M. Witkowski, T. Burko, M. Potocki, R. Rojek, O. Piechocka, M. Treider, W. Ratajczak, J. Straszewski, M. Kaczmarek, K. Kaczmarek.

Natomiast brąz przypadł dla wioślarzy, sztafetę reprezentowali: P. Niezborała, W. Witkowska, Z. Bubień, A. Kowalczyk, A. Przybylski, J. Jankowska, K. Filipowski, A. Ostapiuk, J. Prętki, Sz. Małecki, Z. Korżownik.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

IMG_2377IMG_2390dfa2a3f4-1bd2-40d1-ab35-851ee1a15f9e1274ac32-1af9-4570-aaac-ce7d565497f2