Wycieczka klas 6b i 7b SP11 do Bachorza

Grupa uczniów kl. VI B i VII B SP11 w dniach 04-08.06.2018 r. uczestniczyła w wycieczce do miejscowości Bachorze, położonej nad pięknym jeziorem Charzykowskim.

Miejscowość leży na skraju Parku Narodowego „Bory Tucholskie”, wchodzącego w skład Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Dzieci pod czujnym okiem instruktorów i wychowawców uczestniczyły w wielu formach aktywności fizycznej: rejsie żeglarskim, wyprawie kajakowej, pływaniu rowerami wodnymi, wędrówce pieszej do miejscowości Małe Swornegacie. Ponadto próbowały swoich sił na ścianie wspinaczkowej, parku linowym, oraz strzelania z łuku i wiatrówki.

Bardzo obszerna fotorelacja znajduje się w czerwcowej galerii.

Bachorze 2018 r (37)P1010757P1010791P1010823