SP3MS - klasy 1

PRÓBY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ dla kandydatów do klasy I pływackiej SP3MS
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim uprzejmie informuje, że 12 czerwca 2021 r. przeprowadzone zostaną na pływalni CSR „Słowianka” próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy I pływackiej SP3MS.
Zbiórka dzieci z opiekunem pełnoletnim o godz. 13.00 w holu CSR „Słowianka”
Na nieckę pływalni 50-cio m. dzieci wchodzą w klapkach i strojach pływackich przylegających do ciała pod opieką osoby dorosłej (1 dziecko – 1 opiekun). Opiekunowie zabierają na nieckę ręczniki. Wskazane, żeby dzieci z długimi włosami miały na głowach czepki pływackie (gumowe lub silikonowe).
Za bezpieczeństwo dzieci w szatniach, pod natryskami oraz podczas przeprowadzania prób odpowiadają opiekunowie dzieci.

plakat

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do poszczególnych oddziałów mistrzostwa sportowego i sportowych, przeprowadzone zostaną zgodnie z poniższym harmonogramem i zasadami:
1/ do klasy 1 VII LOMS w ZSMS w okresie  31 maja – 10 czerwca 2021 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin,
2/ do klasy 7 SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2021 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin,
3/ do klasy 4 pływackiej SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2021 r. – kwalifikacja kandydatów przeprowadzona zostanie przez trenera pływania zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez PZP w „Programie szkolenia sportowego w pływaniu  dla oddziałów sportowych, szkół sportowych oraz oddziałów mistrzostwa sportowego i szkół mistrzostwa sportowego”, w zakresie przeprowadzania naboru do klas III i IV.

Listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki PSF Komisja Rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości 16 czerwca 2021 r.

Próby sprawności fizycznej do klasy 1 SP3MS w ZSMS przeprowadzone zostaną do 20 czerwca 2021r. na pływalni CSR „Słowianka” po uzgodnieniu terminu z CSR – planowana jest jedna z sobót 12 lub 19 czerwca.
Ustalony termin podany zostanie na stronie szkoły.

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z COVID i wprowadzone ograniczenia, termin próby sprawności fizycznej zostaje przesunięty o tydzień, tj. na dzień 17 kwietnia 2021 roku.

Strona naboru do szkoły podstawowej: POBIERZ
Wniosek kandydata do szkoły podstawowej: POBIERZ
Potwierdzenie woli zapisu: POBIERZ
Potwierdzenie spełniania kryteriów rekrutacyjnych: POBIERZ