Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

SP3MS - klasy 1

Nabór - informacja dla rodziców: POBIERZ
Wniosek kandydata do szkoły podstawowej: POBIERZ
Potwierdzenie woli zapisu: POBIERZ
Potwierdzenie spełniania kryteriów rekrutacyjnych: POBIERZ
Zarządzenie Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego: POBIERZ
Załącznik do zarządzenia w sprawie terminów rekrutacji: POBIERZ


Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do poszczególnych oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego, przeprowadzone zostaną zgodnie z poniższym harmonogramem i zasadami:

1/ do klasy 1 VII LOMS w ZSMS w okresie  od 1 czerwca 2022 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego,

2/ uzupełniający do klasy 7 SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2022 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z zasadami jw.,

3/ do klasy 4 pływackiej i 4 interdyscyplinarnej (kajakarstwo, wioślarstwo, LA) SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2022 r. – kwalifikacja kandydatów przeprowadzona zostanie przez trenerów poszczególnych dyscyplin, w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego.

Listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki PSF Komisja Rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości 17 czerwca 2022 r.


Próby sprawności fizycznej (PSF) do klasy 1 pływackiej SP3MS w ZSMS przeprowadzone zostaną 27 kwietnia 2022r., (środa), o godzinie 17.30, na pływalni CSR „Słowianka”. Zbiórka kandydatów z opiekunami w holu Słowianki o godz. 17.20. Do zebranych kandydatów wyjdzie trener przeprowadzający próby, przekaże informacje organizacyjne dotyczące przebiegu prób oraz przeprowadzi przez kasy kandydata z opiekunem (z dzieckiem może wejść tylko jeden opiekun). Dziecko przystępujące do PSF powinno posiadać: strój pływacki – przylegający do ciała, czepek, klapki, ręcznik.


Dyrektor ZSMS
 

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www strony www