Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

SP3MS - klasy 4-7

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do poszczególnych oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego, przeprowadzone zostaną zgodnie z poniższym harmonogramem i zasadami:

1/ do klasy 1 VII LOMS w ZSMS w okresie  od 1 czerwca 2022 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego,

2/ uzupełniający do klasy 7 SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2022 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z zasadami jw.,

3/ do klasy 4 pływackiej i 4 interdyscyplinarnej (kajakarstwo, wioślarstwo, LA) SP3MS w ZSMS w okresie do 10 czerwca 2022 r. – kwalifikacja kandydatów przeprowadzona zostanie przez trenerów poszczególnych dyscyplin, w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego.

Listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki PSF Komisja Rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości 17 czerwca 2022 r.

Dyrektor ZSMS

Wniosek_i_Karta_Sportowca_SP3MS

plakat47

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www strony www