Szkoła Podstawowa - klasy 4-7

Próby sprawności fizycznej w rekrutacji uzupełniającej do klasy I oraz do klas IV, VII oraz pozostałych nie mogą się odbyć z uwagi na zawieszenie funkcjonowania szkół. Planujemy przeprowadzenie prób oraz dokończenie procesu rekrutacji w terminie 23 - 30 czerwca 2020 r. Szczegółowe informacje będą podane do 19 czerwca.

Dyrektor ZSMS ogłasza nabór do klasy IV-VII w Szkole Mistrzostwa Sportowego nr 3 z Oddziałami Sportowymi, do oddziałów:
- mistrzostwa sportowego - w pływaniu (klasa IV)
- sportowego - w kajakarstwie, lekkoatletyce, piłce wodnej, wioślarstwie (klasy IV-VI)
- mistrzostwa sportowego - w kajakarstwie, lekkoatletyce, piłce wodnej, wioślarstwie (klasa VII).

Termin przeprowadzenia próby sprawności fizycznej: 28 marca 2020 r.

Zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej oraz jej organizacja zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Dokumenty do pobrania:

Zasady naboru do kals 4-7 Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Spotowymi
Wniosek i Karta_Sportowca