Rekrutacja do klasy IV - próby sprawności fizycznej

Próby sprawności fizycznej odbędą się w dniu 24.06.2020 r.

Na początek - próby na lądzie (dla wszystkich kandydatów) w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym. Dzieci będą podzielone na dwie grupy. Informacja o przydziale do grupy będzie wysłana smsem na nr telelefonu podany w podaniu do szkoły.

Grupa I - rozpoczyna o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej, następnie, kandydaci do klasy pływackiej, o godzinie 11.00 na basenie CSR Słowianka.

Grupa II - 10.45 w sali gimnastycznej i 11.45 na basenie.

Dzieci przychodzą pod opieką rodziców, ale są wpuszczane do szkoły bez rodziców, którzy oczekują na dzieci na terenie przed szkołą.
Dzieci powinny być ubrane w strój sportowy, aby nie było konieczności korzystania z szatni. Natomiast kandydaci do klasy pływackiej, dodatkowo, muszą być wyposażeni w strój pływacki, ręcznik i klapki, do wykorzystania podczas próby na basenie.
Po zakończonej próbie lądowej dzieci, pod opieką rodziców, przemieszczają się na basen - zbiórka przed kasami.

W załączeniu zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej.

załącznik: