Realizacja podstawy programowej

Szanowni Państwo Rodzice uczniów ZSMS
Bardzo proszę o zwrócenie uwagi na wykonywanie przez Państwa dzieci zadań przesyłanych przez nauczycieli. Wiem, że część z nich przesłała uczniom materiały już w środę lub czwartek, pozostali uczynią to dzisiaj. Proszę sprawdzić konta na librusie - swoje i dzieci. Tam powinny znaleźć się materiały, o których mowa. Niektórzy nauczyciele wykorzystują messengera lub inne rodzaje komunikacji z uczniami.
Jest to ważne, aby uczniowie nie tracili czasu i realizowali podstawę programową oraz ćwiczyli poszczególne umiejętności.

Pracujemy nad uruchomieniem szkolnej platformy e-learningowej, co może okazać się konieczne, zwłaszcza w przypadku przedłużenia okresu zamknięcia szkół. Wszelkie informacje na ten temat będziemy przekazywać na stronie, facebooku i librusem.

Jeszcze raz proszę o nadzór nad niewychodzeniem dzieci z domu bez rzeczywiście koniecznej potrzeby. Wszystkim nam powinno zależeć na zmniejszeniu ryzyka rozprzestrzeniania się choroby, a dzieci są często ukrytymi nosicielami koronawirusa, gdyż mogą nie mieć charakterystycznych objawów zarażenia.

Życzę zdrowia
Katarzyna Piechota