Próba sprawności fizycznej - zadania do wykonania.

W dniu 9 marca 2019 r. o godzinie 11.00 na basenie CSR Słowianka odbędzie się próba sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy pierwszej pływackiej Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego. Zbiórka w holu przy kasach o 10.30. Obowiązuje strój kąpielowy.

W próbie sprawności fizycznej muszą wziąć udział dzieci, które wskazały klasę pływacką w systemie naboru elektronicznego - na pierwszym lub kolejnych miejscach.
W przypadku niezłożenia, wraz z podaniem, zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu wystawionego przez lekarza rodzinnego, konieczne jest dostarczenie go w dniu przeprowadzania próby sprawności fizycznej.

Zadania do wykonania podczas próby sprawności fizycznej do klasy I pływackiej Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego:
1. Skłon w przód.
2. Zgięcie stopy podeszwowo.
3. Skok do wody na nogi.
4. Zanurzenie głowy.
5. Praca nóg do kraula z deską.
6. Wyławianie zabawek (3 szt.) z głębokości 1,3 m.