październik

Październik 2017 r. Pasowanie uczniów klas 1

19 października 2017 r. uczniowie SP 11 wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców, gdzie po zaciętych meczach zajęli II miejsce (chłopcy i dziewczęta) kwalifikując się do finału wojewódzkiego.

19 października 2017 r. uczniowie klas II a i III c byli na wykopkach w Słonowie. Podczas wycieczki poznali pracę rolnika i jakie produkty otrzymujemy z ziemniaków.

17 października 2017 r. uczniowie klas II a i III c byli na "Zielonej Lekcji" w nadleśnictwie Kłodawa. Podczas lekcji uczyli się jaka roślinność i jakie zwierzęta są w danej warstwie lasu.

16 października 2017 r. uczniowie klas 5 SP11 i SSP wzięli udział w lekcji zorganizowanej przez Urząd Wojewódzki - delegatura w Zielonej Górze., które przeprowadziła p. Monika Kujawska - Marszałek pod tematem "Kraje Unii Europejskiej". Podczas spotkania uczniowie poznawali różnorodność krajów leżących w Europie, ich tradycje i kulturę. Wykonywali wiele ciekawych zdań, ćwiczeń, które wykonywali bardzo aktywnie i z dużym zainteresowaniem.

12 października 2017 r. - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 paździenika 2017 r. - Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży o Puchar Kazimierza Górskiego

9 października 2017 r. - Dzień drzewa w SP11