Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

październik

Październik 2017 r. Pasowanie uczniów klas 119 października 2017 r. uczniowie SP 11 wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców, gdzie po zaciętych meczach zajęli II miejsce (chłopcy i dziewczęta) kwalifikując się do finału wojewódzkiego.


19 października 2017 r. uczniowie klas II a i III c byli na wykopkach w Słonowie. Podczas wycieczki poznali pracę rolnika i jakie produkty otrzymujemy z ziemniaków.


17 października 2017 r. uczniowie klas II a i III c byli na "Zielonej Lekcji" w nadleśnictwie Kłodawa. Podczas lekcji uczyli się jaka roślinność i jakie zwierzęta są w danej warstwie lasu.


16 października 2017 r. uczniowie klas 5 SP11 i SSP wzięli udział w lekcji zorganizowanej przez Urząd Wojewódzki - delegatura w Zielonej Górze., które przeprowadziła p. Monika Kujawska - Marszałek pod tematem "Kraje Unii Europejskiej". Podczas spotkania uczniowie poznawali różnorodność krajów leżących w Europie, ich tradycje i kulturę. Wykonywali wiele ciekawych zdań, ćwiczeń, które wykonywali bardzo aktywnie i z dużym zainteresowaniem.


12 października 2017 r. - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej


12 paździenika 2017 r. - Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży o Puchar Kazimierza Górskiego


9 października 2017 r. - Dzień drzewa w SP11

 

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www strony www