Konkus baśniowy dla uczniów klas czwartych

8 lutego br. w naszej szkole odbył się konkurs znajomości baśni H.Ch.Andersena i Ch. Perrault.Przygotowując się, uczniowie klas czwartych czytali baśnie,  dekorowali gabinety, rysowali plakaty ,układali rymowanki i przebierali się za postaci z baśni.
Celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania książek.
Konkurs rozpoczęto od zapoznania uczniów z biografią H. Ch. Andersena , w rolę którego wcielił się uczeń klasy Vb Fabian Jurski.
Następnie 4 osobowe drużyny rozwiązywały zadania.
Przygoda z baśniami przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu.
I miejsce  klasa 4b SP 11
II miejsce klasa 4a SP11 i 4pa SPMS
III miejsce klasa IVc SP11
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, wychowawcom i rodzicom za pomoc a zwycięzcom gratulujemy!
Grażyna Błauciak

IMG_0184IMG_0180IMG_0297