Konkurs fizyczny "Niuton nie pyton" - wyniki

23 kwietnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp. odbyła się V edycja konkursu fizycznego "Niuton nie pyton". Naszą szkołę reprezentowała 4-osobowa drużyna w składzie: Agata Miciak, Paweł Malinowski, Maksym Kurczewski, Wojciech Marcela.
Jury oceniło prace 72 reprezentantów z 19 szkół gimnazjalnych. Uczniowie rozwiązywali indywidualnie test zadań zamkniętych, oraz wykonywali drużynowo zadanie doświadczalne.
W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła 4 miejsce,  uzyskując wynik jedynie 1 punkt niższy w stosunku do miejsca 3. W klasyfikacji indywidualnej Wojciech Marcela z kl. 3 la, który uzyskał 3 wynik oraz Maksym Kuczewski z kl 3la,  uzyskali  tytuł laureata. Laureaci uzyskają dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy uczniom i opiekunowi – pani Barbarze Jasickiej.

niuton2niuton3niuton1niuton6niuton4niuton5niuton7
Zdjęcia: Zbigniew Łuczka