Komunikat organizacyjny dla uczniów klas III i IV objętych programem doskonalenia nauki pływania oraz ich rodziców.

Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas spotkania w siedzibie ZSMS w dniu 12.02.19 podaję harmonogram zajęć w poszczególnych klubach i sekcjach prowadzących szkolenie sportowe w ZSMS.

1. Poniedziałek: Hala OSiR ulica Słowiańska od godziny 16, zajęcia lekkoatletyczne:
  • KS AZS AWF – trener Izabela Zaleska Posmyk
  • ALKS AJP – trener Tomasz Saska.
  1. Wtorek: CRS Słowianka ulica Słowiańska od godziny 18, zajęcia piłki wodnej:
  • KS ALFA – trener Sebastian Żabski.
  1. Środa: Przystań Sportów Wodnych ulica Fabryczna 3 od godziny 16, zajęcia wioślarstwa:
  • KS AZS AWF - trener Dawid Romanowski.
  1. Czwartek: Przystań Międzyszkolnego Ośrodka Sportu ulica Fabryczna od godziny 16, zajęcia kajakarstwa:
  • KS G’Power – trener Anna Rogulska.
  1. Piątek: Przystań Admiry ulica Wał Okrężny od godziny 16: zajęcia kajakarstwa:
  • KS Admira – trener Marcin Chrobot.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w zajęciach sportowych.