Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kadra

W Zespole Szkół Sportowych w roku szkolnym 2017/2018 pracuje 97 nauczycieli i trenerów. Wszyscy to wysokiej klasy specjaliści z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym.

Dyrektor szkoły - mgr Katarzyna Piechota 
Z-ca dyrektora - mgr Mirosława Gul - geografia, przyroda
Z-ca dyrektora - mgr Irena Jaskowiak-Jurska - przyroda
Z-ca dyrektora - dr Piotr Basta - trener wioślarstwa


2012kadrazss

Kadra pedagogiczna alfabetycznie:
Beda Urszula - matematyka
Bednarek Andrzej - informatyka, technika
Bednarski Grzegorz - matematyka
Błauciak Grażyna - j.polski
Bohdziun Marek - wf
Borecki Łukasz - historia, wos
Buchowiecka Beata - edukacja wczesnoszkolna
Budny Natalia
Budzyńska Joanna - edukacja wczesnoszkolna
Ceranek Agnieszka - j.polski
Chrobot Marcin - wf
Chrobot Monika - wf
Ciechanowicz Katarzyna - matematyka
Dana Maciej - muzyka
Dembowska Irena - wf
Gąszczyk Dorota - religia
Głażewska Karolina - wf
Głowacka-Szafrańska Agnieszka - j.polski
Górska Agata - wf
Górski Daniel - wf
Gromiec Maurycy - j.niemiecki, edb
Gredka Arleta - muzyka
Gul Wiesław - geografia, matematyka
Hanysz Jarosław - wf
Hojan Paweł - wf
Janicki Andrzej - religia
Jankowska Iwona - matematyka
Jankowski Jarosław - wf
Jankowski Jerzy - wf
Jasicka Barbara - fizyka
Jaszczak Katarzyna - fizyka
Kamińska Sylwia - j.angielski
Karbowiak Julita - edukacja wczesnoszkolna
Konwa Grzegorz – religia
Kosmowska Paulina
Krajewski Rafał - trener kajakarstwa
Krawczyk Piotr – technika, informatyka
Kruczyk Mirosława - edukacja wczesnoszkolna, przyroda
Krych-Szydłowska Wanda – wychowanie do życia w rodzinie
Kowalski Zenon - wf
Kuchnowska Lilla - j.polski 
Lachowicz Renata - przyroda, biologia
Lewandowska Joanna - j.angielski
Łopaciński Artur - wf
Makasów Magdalena - pedagog 
Mościcka Jolanta - nauczyciel bibliotekarz
Nowak Małgorzata - pedagog
Nowak Jacek - wf
Nowosiadły Bogumił - religia
Orlińska Weronika - wf
Osińska Joanna - chemia, biologia
Osiński Jacek - wf
Palka Aleksandra - j.angielski
Paradowski Przemysław - wf
Papuga Sebastian - wf
Pawlina Lucyna - nauczanie zintegrowane
Petelska Grażyna - nauczanie zintegrowane
Petri Małgorzata - plastyka
Piasecki Rafał - matematyka, fizyka, informatyka
Pietrucka Joanna - j.niemiecki
Pietrzyk Patryk - wf
Rojek Agnieszka - j.polski
Rogacewicz Paulina - edukacja wczesnoszkolna
Rogulska Anna - wf
Romanowski Dawid - wf
Saska Tomasz - wf
Sieroń Magdalena - historia, WOS
Sieroń Krzysztof – wf
Skibińska Agnieszka - matematyka
Skarpańska-Stejnborn Anna
Soboń Danuta - nauczyciel bibliotekarz
Sokołowska-Kulesza Beata - psycholog
Strzelczyk Angelina - wychowawca świetlicy
Stypińska Anna - edukacja wczesnoszkolna, historia
Suchorowska-Rybiałek Alicja - matematyka
Suwary Małgorzata - wf
Szymankiewicz Kamila
Szmagalska Anna - trener pływania
Szumigała Urszula - j.polski
Suchorowska-Rybiałek Alicja - matematyka
Świderski Krzysztof - w-f
Świstak Joanna - wf
Urban Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
Węsławska Eliza - historia, j.polski
Wilant Przemysław - wf
Witkowska Małgorzata - j.angielski
Woźniak Agnieszka - wf
Woźniak Daniel - wf
Wrońska Urszula - j.angielski
Wroński Sławomir - j.angielski
Zajkowski Tomasz - trener odnowy biologicznej 
Zalewska - Posmyk Izabela - wf
Zamrzycka Sylwia - edukacja wczesnoszkolna
Zastawa - Schodowska Paulina - wf
Zwolińska Katarzyna - wf
Żabski Sebastian - wf

Aktualności


strony www strony www strony www strony www strony www