Dyżury pedagogów i psychologa szkolnego

Drodzy Rodzice, Uczniowie

Nastał trudny czas konieczności pozostawania w domu. Prosimy potraktować to jako poważny obowiązek i przejaw ogromnej odpowiedzialności za zdrowie i dobro nas wszystkich. Nie jest to czas spotkań w grupach rówieśniczych , choć zabawa i przebywanie wśród znajomych jest naturalną potrzebą każdego człowieka. Dziś, dzięki szybkiemu rozwojowi technologii, możemy nawiązywać WIRTUALNY kontakt z koleżankami i kolegami, nauczycielami, członkami rodziny. Doceńmy to i korzystajmy z tej możliwości.

Dlatego pedagodzy szkolni (Małgorzata Piasecka i Magdalena Makasów) oraz psycholog szkolny( Beata Sokołowska – Kulesza) każdego dnia roboczego w godzinach 10.00 – 12.00 pełnić będą dyżur konsultacyjny przy komputerze.W tym czasie za pomocą dziennika elektronicznego będą mogli Państwo i Uczniowie kontaktować się z nami, licząc na natychmiastową odpowiedź , pomoc, poradę, konsultację. Oczywiście odpowiemy na wszystkie wiadomości napisane poza godzinami dyżuru. Służymy wsparciem  w razie potrzeby.

Zachęcamy do współpracy! Wszystkim życzymy dużo zdrowia i wytrwałości.

do uczniów