Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aktualności

 • Adrian Zychowicz i Dominik Wawer powołani do Reprezentacji Narodowej na pierwsze międzynarodowe...

  Rafał Piasecki 2018-04-24

  W dniach 20-22.04.2018 r. w Wałczu odbyły się Wiosenne Konsultacje Juniorów. Zawodnicy jak zwykle ścigali się na wodzie indywidualnie na 2000 m i 1000 m oraz w finałach na 1000 i 500 m. Oprócz ścigania się  na wodzie zawodnicy brali udział w sprawdzianach biegowych, siłowych oraz na basenie pływackim. Z bardzo dobrej strony spisali nasi juniorzy młodsi tj. Adrian Zychowicz i Dominik Wawer, którzy nie tylko bardzo wysoko uplasowali się w swojej kategorii, ale jeszcze zanotowali finały w kategorii wyższej. Wyniki te zaprocentowały powołaniem do Reprezentacji Narodowej na zgrupowanie w Wałczu oraz wyjazdem na Międzynarodowe Regaty – Puchar Juniorscup of Brandenburg /Niemcy/ w dniach 03-06.05.2018 r.

  więcej
 • Konkurs "Mój ulubiony mieszkaniec lasu" i "Mój las".

  Rafał Piasecki 2018-04-22

  Uczniowie SP 11 Iga Błaszczyk i Pola Chyczewska zajęły II miejsce, a Gabriela Zięta zdobyła wyróżnienie  w konkursie organizowanym przez ZO LOP w Gorzowie Mój ulubiony mieszkaniec lasu.        Piotr Kaczeczka z  kl.VIIa otrzymał wyróżnienie w konkursie  Mój las. Gratulujemy.

  więcej
 • Zaproszenie na „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego”

  Rafał Piasecki 2018-04-20

  KS G’POWER Gorzów ma zaszczyt zaprosić   na „Regaty Kajakowe im. Piotra G ł a ż ewskiego”     Zawody odbędą się 05-05-2018 r. na rzece Warcie – przy przystani KS G’POWER Gorzów, ul. Fabryczna 177 w Gorzowie Wlkp. Zawodnicy wystartują na dystansie 1000 metrów w kategorii:   - dzieci; - młodzicy; - juniorzy młodsi; - juniorzy; - seniorzy;   Program zawodów: 9.30 – odprawa techniczna kierowników ekip 11.00 – rozpoczęcie regat Ok. 15.00 – zakończenie regat

  więcej
 • Próby sprawnościowe do klasy IV szkoły podstawowej

  Rafał Piasecki 2018-04-17

  Próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy IV odbędą się 21 kwietnia 2018 r. - od godz. 10.00 w sali gimnastycznej ZSMS (wszystkie dyscypliny); - od godz. 11.00 na basenie CSR "Słowianka" (pływanie i piłka wodna). Prosimy o zabezpieczenie odpowiedniego ubioru i wyposażenia - strój i obuwie sportowe (wszyscy) oraz strój kąpielowy, ręcznik(pływanie i piłka wodna)

  więcej
 • Laureaci konkursów historycznych

  Rafał Piasecki 2018-04-16

  Uczniowie naszej szkoły Marcel Kaczmarczyk kl. 2p oraz Fabian Jurski kl. 5b zostali laureatami XXIII edycji Konkursu Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej.  Uzyskując tytuł laureata zakwalifikowali się do ogólnopolskiego etapu konkursu. Marcel Kaczmarczyk uzyskał także tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z Historii dla uczniów gimnazjów. Gratulujemy!!

  więcej
 • Pokazy fizyczne dla najmłodszych w szkolnej świetlicy

  Rafał Piasecki 2018-04-15

  Dnia 11.04.2018 r. w świetlicy szkolnej, odbyła się już druga, coroczna edycja pokaz ów prostych doświadczeń fizycznych dla najmłodszych. Mali naukowcy mieli okazję przekonać się na własnej skórze o działaniu praw fizyki.  M.in. obserwowaliśmy zachowanie cieczy nienewtonowskiej, każdy uczestnik mógł sprawdzić własnoręcznie cechy tego płynu. Sprawdziliśmy różnicę ciśnienia na ugotowanym na twardo jaju i świeczce, którą ustawiliśmy w wodzie. Wszystkich zgromadzonych zafascynowało doświadczenie -magiczny palec, gdzie pod wpływem działania zamoczonego w detergencie palca ustępował pieprz wysypany na powierzchnie cieczy.  Największym zainteresowaniem cieszył się jednak teleskop, dzięki któremu mogliśmy oglądać z bliska bardzo dalekie i małe obiekty. Szkoda, że pokaz odbywał się w dzień i nie mogliśmy obejrzeć gwiazd i księżyca na nocnym niebie.  Obserwowaliśmy kawałek Drogi Mlecznej za pomocą projektora gwiazd. Na koniec otrzymaliśmy horoskopy w bardzo żartobliwej formie,...

  więcej
 • Klub Sportowy „Admira” Gorzów Wlkp. tradycyjnie rozpoczął sezon od zwycięstwa w Eisenhuttenstadt

  Rafał Piasecki 2018-04-15

  7 kwietnia 2018 roku zawodnicy Klubu Sportowego „Admira” Gorzów Wlkp. wzięli udział w Konsultacji Ogólnorozwojowej w Eisenhuttenstadt (Niemcy) o nazwie 42. Mehrkampfpokal. Wzięło w niej udział 110 zawodników z 5 klubów niemieckich oraz KS „Admira”. Sprawdzian polegał na starcie w poszczególnych konkurencjach: bieg na 1500m chłopcy i 800m dziewczęta, bieg sprinterski 30m, rzut kulą, wyciskanie i dociąganie sztangi przez 2 min oraz wyścig kajakowy na dystansie 2000m. Zawodnicy zdobywali punkty za wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach a suma punktów dawała wynik końcowy. W klasyfikacji  klubowej KS „Admira” osiągnęła zwycięstwo co obrazują następujące wyniki: 1 - miejsce - Klub Sportowy "Admira" Gorzów Wielkopolski - 85 pkt. 2 - miejsce - KC Eisenhuttenstadt - 48 pkt. 3 - miejsce - BW Wusterwitz - 43 pkt. 4 – miejsce – SG Spremberg – 38 pkt. 5 - miejsce - Eberswalder SV - 26 pkt. 6 - miejsce - KV Peitz - 12 pkt.   Wyniki indywidualne uzyskane przez...

  więcej
 • Segregacja na 5-tkę - prelekcje dla uczniów ZSMS

  Rafał Piasecki 2018-04-08

  W dniach 6.04.2018 r. oraz 9.04.2018 r. w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego uczniowie biorą udział w prelekcjach związanych z kampanią edukacyjną "SEGREGACJA NA 5 - TKĘ", której organizatorem jest Związek Celowy Gmin MG - 6 w Gorzowie Wlkp. Celem Kampanii jest: edukacja w zakresie właściwego gospodarowania odpadami, selektywnej zbiórki i segregacji, zmierzającej do kształtowania prawidłowych nawyków i postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży.

  więcej
 • Stal Dzieciom - Zawsze Razem

  Rafał Piasecki 2018-04-03

  Rodzicu!!! Zagłosuj na Twoje Dziecko - razem spełnimy jego marzenie "Stal Dzieciom - Zawsze Razem" (akcja organizowana przez Stal Gorzów S.A.) Jeśli zbierzemy 200 głosów, otrzymamy dla Dzieci bezpłatną aplikację mobilną i bezpłatne bilety na mecz. Jak wygramy odwiedzi nas Drużyna Stali Gorzów i otrzymamy dodatkowe bezpłatne bilety na mecz. Głos można oddawać do dnia 27 kwietnia do północy na stronie klubu, gdzie znajduje się więcej informacji o akcji: www.stalgorzow.pl/dzieciom Twoje dziecko liczy na Ciebie!!!!!!!

  więcej
 • Życzenia Wielkanocne

  Rafał Piasecki 2018-03-30

  Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oaz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzy Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim.

  więcej
 • Kangur Matematyczny 2018

  Rafał Piasecki 2018-03-18

  15 marca odbył się w naszej szkole konkurs Kangur Matematyczny. W konkursie wzięli udział uczniowie obu szkół podstawowych oraz gimnazjum mistrzostwa sportowego.

  więcej
 • Próby sprawnościowe do klasy I szkoły podstawowej

  Rafał Piasecki 2018-03-12

  Dyrektor ZSMS informuje, że próby sprawnościowe do kl. I odbędą się 17.03.2018 r. o godz. 10:00 na basenie CSR Słowianka. Proszę zabrać strój pływacki. Zbiórka przed kasami.

  więcej
 • Hala sportowa na boisku ZSMS

  Rafał Piasecki 2018-03-12

  Na boisku ZSMS jeszcze przed rozpoczęciem najbliższego roku szkolnego zostanie otwarta hala sportowa z zapleczem sanitarnym. W piątek 10 marca nastąpiło podpisanie umowy.

  więcej
 • ZSMS na Gorzowskich Targach Edukacyjnych

  Rafał Piasecki 2018-03-11

  Pokazaliśmy się z najlepszej strony a uczniowie klas III gimnazjum poznali oferty szkól ponadgimnazjalnych. Dziękujemy za aktywny udział w promowaniu sportu Martynie Jankowskiej, Sandrze Kowalak z klasy 3 kw,  Paulinie Niewiadomskiej, Ewelinie Konieczce z I lo oraz tancerkom z klasy 3 la - Julii Lemierz, Ali Kaczmarek, Zuzi Szlachtowskiej, Kornelii Surze, Oldze Zajączkowskiej, Klaudii Gawrońskiej, opiekunom stoiska: Raf ałowi Piaseckiemu, Agnieszce Ceranek i Joannie Osińskiej.

  więcej
 • Konkus baśniowy dla uczniów klas czwartych

  Rafał Piasecki 2018-03-11

  8 lutego br. w naszej szkole odbył się konkurs znajomości baśni H.Ch.Andersena i Ch. Perrault.Przygotowując się, uczniowie klas czwartych czytali baśnie,  dekorowali gabinety, rysowali plakaty ,układali rymowanki i przebierali się za postaci z baśni. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania książek. Konkurs rozpoczęto od zapoznania uczniów z biografią H. Ch. Andersena , w rolę którego wcielił się uczeń klasy Vb Fabian Jurski. Następnie 4 osobowe drużyny rozwiązywały zadania. Przygoda z baśniami przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu. I miejsce  klasa 4b SP 11 II miejsce klasa 4a SP11 i 4pa SPMS III miejsce klasa IVc SP11 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, wychowawcom i rodzicom za pomoc a zwycięzcom gratulujemy! Grażyna Błauciak  

  więcej
 • Apel z okazji Dnia Patrona K.K Baczyńskiego

  Rafał Piasecki 2018-03-11

  Dnia 8.02.2018 r. odbył się apel z okazji Dnia Patrona K.K Baczyńskiego. Uroczystość, na której przedstawiono postać oraz twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przygotowała klasa 7a oraz zespół wokalny Goździk, w którym śpiewają uczennice z klasy Va i b, VI b, VIIa i b. Apel przygotowała nauczycielka j. polskiego Lilla Kuchnowska

  więcej
 • Gorzowskie Targi Edukacyjne "Szkoły i pracodawcy"

  Rafał Piasecki 2018-02-26

  W dniach 6-7 marca 2018 roku odbędą się Gorzowskie Targi Edukacyjne "Szkoły i pracodawcy". Hala Sportowa OSiR Gorzów Wlkp., ul. Słowiańska 10 https://www.facebook.com/zawodowcywgorzowie/ https://www.zawodowcy.gorzow.pl/

  więcej
 • Bal Sportowca 2017/2018

  Rafał Piasecki 2018-02-06

  2 lutego w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego odbył się Bal Sportowca. Podczas Balu ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Zwycięzcą został kajakarz, srebrny medalista Mistrzostw Świata Juniorów - Przemek Korsak. Najlepszym trenerem wybrany został trener kajakarzy z klubu G'POWER Gorzów - Marek Bohdziun. Serdecznie gratulujemy!

  więcej
 • SP11: Apel z okazji Dnia Patrona - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

  Rafał Piasecki 2018-01-29

  25.01.2018 r. odbył się apel dla klas I – III z okazji Dnia Patrona. Uroczystość, na której przedstawiono postać oraz twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przygotowała klasa 3B wraz w wychowawczynią panią Beatą Buchowiecką.

  więcej
 • I miejsce dla SP11 w konkursie "Na najlepiej działające szkolne koło LOP w 2017 roku".

  Rafał Piasecki 2018-01-20

  16.01.2018r. w Zarządzie Ligi Ochrony Przyrody w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie z okazji 90 - lecia LOP w Polsce. Podczas spotkania podsumowano pracę szkolnych kół LOP w okręgu. Szkoła Podstawowa nr 11 zajęła I miejsce w konkursie " Na najlepiej działające szkolne koło LOP w 2017 roku".

  więcej
 • Świąteczne życzenia

  Rafał Piasecki 2017-12-23

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, radości i niepowtarzalnej atmosfery oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

  więcej
 • Wycieczka do Cottbus

  Rafał Piasecki 2017-12-23

  W dniu 15.12.2017 r. uczniowie klas siódmych SP i gimnazjalnych uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Cottbus. Miejscowość ta jest znana z przepięknego Parku Branitz ze słynnymi piramidami na niewielkim jeziorze i zamku Księcia Pũcklera. W Hornow odwiedziliśmy manufakturę czekolady CONFISERIE FELICITAS, gdzie powstają ręcznie wykonane czekoladowe „dzieła sztuki”. Po degustacji czekolady i obejrzeniu filmu o produkcji czekolady i historii zakładu. mieliśmy okazję własnoręcznie udekorować czekoladowe pamiątki. Każdy z nas mógł też zaopatrzyć się w czekoladowe łakocie sprzedawane w firmowym sklepie. W Planetarium w Cottbus wzięliśmy udział w seansie „Ferne Welten – fremdes Leben?” o możliwych formach życia na odległych planetach. Punktem kulminacyjnym naszej dorocznej wycieczki do Niemiec był WEIHNACHTSMARKT. To tu – na tradycyjnym jarmarku świątecznym  - poczuliśmy klimat zbliżających się świąt. Nad niskimi kramami górowała Riesenrad – ogromna karuzela w formie diabelskiego...

  więcej
 • Finały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym

  Rafał Piasecki 2017-12-23

  W dniu 12 grudnia 2017 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w finałach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Drzonkowie.

  więcej
 • 6 grudnia - Mikołajki

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  6 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził Mikołaj i obdarował pysznymi cukierkami. Wieczorem uczniowie szkół podstawowych świetnie się bawili na dyskotece mikolajkowej.

  więcej
 • Mikołajkowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej.

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  Dnia 6 grudnia 2017 r uczniowie klas siódmych wzięli udział w Mikołajkowych zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej.

  więcej
 • Zbiórka dla zwierząt pod choinkę

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  Samorząd Uczniowski SP11 właśnie zakończył Akcję dla zwierząt pod choinkę. Zebrane rzeczy przekazaliśmy do schroniska w Młodolinie w gminie Dobiegniew.

  więcej
 • Mała Akademia Jazzu

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  Dnia 6 grudnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w zajęciach Małej Akademii Jazzu.

  więcej
 • Runda I Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  W dniach 01-02 grudnia 2017 r. w Oświęcimiu uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego wzięli udział w  Rundzie I Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu. Nasza drużyna zajęła 14. miejsce na 17 SMS-ów w Polsce. Zawodnicy pobijali licznie swoje rekordy życiowe, nierzadko rywalizując z najlepszymi zawodnikami w kraju. Z lewej od góry: Kacper Biskupski, Dominik Papis, Jakub Kowalski, Jakub Szymanowski, Patryk Kulczycki, Rafał Kowalski, Jakub Szczepanowski, Jakub Olek, Oliwer Chyczewski, Jakub Górski, Jan Łochiński, Mateusz Wałcerz, Oliwia Bednarz, Gabriela Kostkiewicz. Z prawej od dołu: Hanna Marciniak, Alicja Czepulanis, Jakub Malinowski, Paweł Malinowski, Natalia Van Doorne, Weronika Grzegolec, Agata Miciak.

  więcej
 • Spotkanie edukacyjne w ramach "Kampanii Bieg po zdrowie"

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  W piątek 1.12.2017 r. na parterze naszej szkoły odbyło się spotkanie edukacyjne w ramach "Kampanii Bieg po zdrowie". Zajęcia przeprowadziły   panie inspektor z  Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej. Uczestnikami lekcji byli uczniowie klas IV SP 11.

  więcej
 • Konkurs matematyczny "Plus"

  Rafał Piasecki 2017-12-09

  29.11 odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny "Plus", w którym udział wzięli chętni uczniowie klas IV-VII. Na wyniki poczekamy do 28 lutego 2018.

  więcej
 • Międzyszkolny Konkurs "Mistrz pięknego czytania"

  Rafał Piasecki 2017-12-01

  W czwartek 23.11.2017 r. uczniowie naszej szkoły: Hania Tomiczek kl.6b, Nina Grochocka kl. 5b, Fabian Jurski 5b, Pola Piecha kl. 6pa, Magdalena Mruk kl.7pl. Oliwia Piotrowska kl. 5pb wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz pięknego czytania" zorganizowanym w SP nr 15. Hania Tomiczek i Fabian Jurski zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy.

  więcej
 • Wycieczka klas 7p i 7lkw do Centrum Nauki Keplera

  Rafał Piasecki 2017-11-21

  Dnia 17.11.2017r. Klasy 7p oraz 7lkw wraz z wychowawczyniami wybrały się na swoją pierwszą klasową wycieczkę.  Na miejsce docelowe wybrano Zieloną Górę a w niej Centrum Nauki Keplera oraz Planetarium Wenus. Zabawy było co niemiara, co widać zresztą na zdjęciach, a przy okazji mogliśmy samodzielnie przeprowadzać doświadczenia fizyczne i dzięki temu jeszcze lepiej zrozumieć otaczający nas świat. W Planetarium obejrzeliśmy ciekawy film o zależności Ziemi, Słońca i Księżyca oraz wysłuchaliśmy wykładu na temat tego co możemy zobaczyć na jesiennym nocnym niebie. Nasza wycieczka była ciekawa i udana, wróciliśmy bogatsi w wiedzę i jako bardziej zintegrowany zespół klasowy. Już nie możemy doczekać się kolejnego takiego wyjazdu! Więcej zdjęć w listopadowej galerii.

  więcej
 • Wycieczka do Wrocławia

  Rafał Piasecki 2017-11-20

  W dniu 14 listopada 2017 roku uczniowie klas drugich gimnazjalnych ZSMS zwiedzili Wrocław - stolicę Dolnego Śląska. W planie wycieczki było zwiedzenie wrocławskiego ZOO, nowej multimedialnej wystawy Hydropolis oraz obejrzenie miasta z 54 piętra najwyższego wieżowca w kraju - tarasu widokowego SKYtower. Szczególne zainteresowanie uczniów wzbudziła wystawa Afrykarium - pierwszego w kraju prawdziwego oceanarium. Romantyczny wieczorny spacer po mieście zakończył długi intensywny dzień (wyjazd z Gorzowa 5.30 - powrót ok. 24.00) i pozostawił niezapomniane wrażenia. Andrzej Bednarek

  więcej
 • XVIII Memoriał Marka Petrusewicza

  Rafał Piasecki 2017-11-20

  W dniach 17-18 listopada 2017r. we Wrocławiu odbył się XVIII Memoriał Marka Petrusewicza – Międzynarodowe Integracyjne Zawody Pływackie, w którym wzięło udział pięcioro uczniów naszej Szkoły, zawodników MKP Słowianka: Wiktoria Skowrońska, Agata Miciak, Jan Łochiński, Jakub Szczepanowski i Jakub Malinowski. Wiktoria Skowrońska zdobyła złoto na dystansie 50 m stylem klasycznym w kategorii open z wynikiem 0:32,07. Agata Miciak zajęła 6. miejsce w finale biegu na dystansie 50 m stylem motylkowym. Już w eliminacjach pobiła rekord życiowy (0:30.06). Po zaciętej walce na 100 m stylem klasycznym Jakub Szczepanowski wywalczył brązowy medal w kat. Open. Z czasem 1:03,38 Kuba pobił swój rekord życiowy. Na tym samym dystansie Jan Łochiński osiągnął ósmy czas 1:05,51, pobijając swój rekord życiowy o 2 sekundy. Nasz trzeci zawodnik Jakub Malinowski zrobił życiówkę na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:06,74. Wszystkim zawodnikom i trenerowi...

  więcej
 • Lekcje języka polskiego - Chłopcy z Placu Broni

  Rafał Piasecki 2017-11-06

  Historia Nemeczka wzrusza kolejne pokolenie. Ten niepozorny chłopiec okazał się odważnym, honorowym, oddanym przyjacielem. Oddał życie w obronie Placu, który był nie tylko miejscem zabaw. Była to ostoja bezpieczeństwa i wolności. Uczniowie klas Vpa, Vpb i Vpc wykonali makiety Placu Broni. Tak wyobrazili sobie miejsce, gdzie bohaterowie lektury bawili się, a potem bronili tego, co było dla nich najważniejsze. Agniejszka Rojek

  więcej
 • Projektatnt mody i Pan Stop - lekcje techniki

  Rafał Piasecki 2017-11-06

  PROJEKTANT MODY             Osoba zajmująca się projektowaniem odzieży najczęściej przedstawia swoje pomysły w postaci rysunku. Do opracowania takiego projektu niezbędne są określone cechy, miedzy innymi uzdolnienia plastyczne i wyobraźnia. Uczniowie klas 5 naszej szkoły na lekcjach techniki chętnie stawiły czoła tego typu wyzwaniu czego efekt końcowy mogliśmy zaobserwować na zorganizowanej wystawie prac.   „PAN STOP” Również uczniowie klas 4 naszej szkoły wykazali się dużą kreatywnością tworząc na lekcjach techniki postać „Pana Stopa” jednocześnie poznając tajniki ruchu drogowego, znaków drogowych i tego wszystkiego, co w przyszłości zaowocuje zapewne zdobyciem przez uczniów Karty rowerowej i umożliwi bezpieczne i świadome bycie uczestnikiem ruchu drogowego.   Piotr Krawczyk

  więcej
 • Nauczyciel na medal - zachęcamy do oddania głosu.

  Rafał Piasecki 2017-10-30

  Zachęcamy do oddania głosu. Głosowanie w I etapie (powiatowym) trwa do 6 listopada do godz. 21. http://www.gazetalubuska.pl/plebiscyty/a/nauczyciel-na-medal-klasy-starsze-gorzow-wlkp-i-powiat-gorzowski,12578196/

  więcej
 • XIX Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

  Rafał Piasecki 2017-10-30

  W dniach 27-28 października odbyły się XIX Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, w których wzięło udział 17 klubów z Polski, Niemiec, Litwy i Białorusi. Klub MKP Słowianka zajął drugą pozycję w klasyfikacji drużynowej. Szczegółowe wyniki na stronie: http://live.megatiming.pl/swiderski/2017/10_28_gorzow/index.html

  więcej
 • 26. Międzynarodowy Meeting Pływacki Saint Dizier 2017

  Rafał Piasecki 2017-10-25

  W dniach 20-22 października uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego – zawodnicy MKP Słowianka – startowali w 26. Międzynarodowym Meetingu Pływackim Saint Dizier 2017 (Francja). W zawodach brało udział 17 ekip z różnych krajów Europy i świata (Algieria, Niemcy, Belgia, Białoruś, Hiszpania, USA, Włochy, Węgry, Łotwa, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Słowenia, Szwajcaria, Turcja, Polska i Francja). Nasza najstarsza grupa (Wiktoria Skowrońska, Agata Miciak, Ala Czepulanis, Oliwer Chyczewski, Jakub Szymanowski, Jakub Kowalski, Paweł Malinowski, Jakub Malinowski, Kacper Biskupski, Jakub Górski, Jakub Szczepanowski, Janek Łochiński, Jakub Olek, Dominik Papis i Patryk Kulczycki) godnie reprezentowała Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego. W pierwszym dniu zawodów Jakub Szczepanowski wywalczył dwa złote medale: na dystansie 200 m st. klasycznym (2:20.83) oraz 50 m st. klasycznym (29.53). Na dystansie 50 m pobił swój rekord życiowy i rekord meetingu! Nasza żabkarka Wiktoria...

  więcej
 • Nagrody Lubuskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Gorzowa dla nauczycieli ZSMS - Dzień...

  Rafał Piasecki 2017-10-17

  Dnia 13 października odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodę Lubuskiego Kuratora Oświaty otrzymała Pani Grażyna Błauciak, nauczyciel języka polskiego.   W poniedziałek 16 października 2017 roku w gorzowskim teatrze Nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego odebrała Pani Dyrektor Katarzyna Piechota oraz dwoje nauczycieli z naszej szkoły Pani Agnieszka Ceranek (język polski, logopeda) oraz Pan Rafał Piasecki (matematyka, fizyka, informatyka). (fot.: Daniel Adamski - http://gorzow.pl) Serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

  więcej
 • I miejsce na Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży o Puchar Kazimierza Górskiego

  Rafał Piasecki 2017-10-15

  12 października 2017 r. uczniowie klas VII wzięli udział w Międzywojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży o Puchar Kazimierza Górskiego w Gorzowie Wlkp, gdzie zajęli I miejsce.

  więcej
 • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Rafał Piasecki 2017-10-15

  Dnia 12.10.2017 r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Została ona przygotowana przez uczniów klas VIIa,b, VIa i b, V b oraz I klasy licealnej pod kierownictwem pani Grażyny Błauciak i Lilli Kuchnowskiej. Dekoracje przygotowała pani Małgorzata Petri. Więcej zdjęć w październikowej galerii

  więcej
 • Mała Akademia Jazzu - inauguracja cyklu spotkań

  Rafał Piasecki 2017-10-15

  11.10. 2017r. klasy 5 i 6 Sp 11 i SPMS  wzięły udział w zajęciach Małej Akademii Jazzu. Dzień dzisiejszy był inauguracją cyklu spotkań w bieżącym roku szkolnym . Tematem  pierwszej lekcji był „Saksofon”

  więcej
 • KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików we Wrocławiu

  Rafał Piasecki 2017-10-12

  Uczniowie ZSMS, zawodnicy KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. zdobyli 9 medali w Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się już zwyczajowo we Wrocławiu na rzece Odrze. Powodem do świętowania jest również fakt, że po raz kolejny zwyciężyli w klasyfikacji generalnej zawodów zdobywając najwyższą w historii liczbę punktów. Podczas dwudniowych zawodów zawodnicy ścigali się na tym samym dystansie, ale w innych konkurencjach. Oto nasi medaliści: Złoto: 1xCH Szymon Skonieczny 2xCH Szymon Skonieczny, Adam Patoleta 4xCH Przybylski Andrzej, Niezborała Paweł ,Małecki Szymon, Prętki Jakub 4x+ DZ Rega Gabriela, Dylewska Julia, Rozalik Oliwia, Bubień Zuzanna, st. Ostapiuk Adrian Srebro: 1x Lisek Tomasz 2x Lisek Tomasz, Kowalczyk Maciej 4xDZ Balcerzak Julia, Dylewska Julia, Rozalik Oliwia, Bubień Zuzanna 4x+ CH Kowalczyk Maciej, Patoleta Adam, Niezborała Paweł, Przybylski Andrzej, st. Bartkowiak Adam Brąz 4xDZ Gębicka Julia,...

  więcej
 • Dzień drzewa w SP11

  Rafał Piasecki 2017-10-10

  9.10. 2017 r. uczniowie klasy 7a, 7b 5a i 5b uczestniczyli w lekcji związanej z "Dniem drzewa". Podczas zajęć korzystali z materiałów edukacyjnych otrzymanych z Zarządu Ligi Ochrony Przyrody tj. "Drzewa leśne", "Drzewa leśne - edukacja i zabawa". Uczniowie rozpoznawali pospolite gatunki drzew korzystając z klucza do oznaczania drzew "Drzewa i krzewy 95 gatunków iglastych i liściastych", "Mój pierwszy przewodnik - jakie to drzewo?" poznając zasadę posługiwania się nimi. Uczniowie bawili się w poznawanie, malowanie części drzew. Zdjęcia w październikowej galerii

  więcej
 • Międzynarodowe Regaty o Puchar Bałtyku - Baltic Cup

  Rafał Piasecki 2017-10-10

  W białoruskim Brześciu odbyły się międzynarodowe Regaty o Puchar Bałtyku (Baltic Cup). Polskę w konkurencji dwójek podwójnych juniorek reprezentowały zawodniczki AZS AWF, które w silnej konkurencji międzynarodowej brązowy medal. Skład osady: Weronika Kaźmierczak i Aleksandra Rojek.

  więcej
 • Wycieczka klas VIA i VIIA SP11 do Poznania i Kórnika

  Rafał Piasecki 2017-10-01

  Dnia 29.09.2017 uczniowie klas VIA i VIIA SP 11 uczestniczyli w wycieczce klasowej do Poznania i Kórnika. Pierwszym punktem wyjazdu był Kórnik. Po Przybyciu na miejsce spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadził nas po Zamku i opowiedział nam ciekawe opowieści, a także zwiedziliśmy takie zakamarki jak: Sień, Pokój Władysława Zamoyskiego, Pokój Generałowej, Salon, Salonik, Czarną Salę, Jadalnie i wiele innych miejsc. Następnie przejechaliśmy do Poznania. Po dotarciu na miejsce udaliśmy się do Muzeum Rogalowego, gdzie zobaczyliśmy i poznaliśmy tajniki wypiekania słynnych Rogali Świętomarcińskich. Po zwiedzaniu Muzem Rogalowego udaliśmy się do Palmiarni, gdzie spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadził nas po Palmiarni. Zobaczyliśmy tam różnego rodzaju gatunki roślin, a także akwarium w którym znajduje się 170 gatunków ryb z różnych stron świata oraz 40-rodzajów roślin wodnych. Po dniu pełnym wrażeń w godzinach wieczornych wróciliśmy do domu. Wyjazd uważamy za bardzo...

  więcej
 • Narodowy Kongres Trzeźwości 2017

  Rafał Piasecki 2017-10-01

  W dniach od 21-23 września 2017 roku w Warszawie, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wielkiego orędownika trzeźwości, zgromadzili się na Narodowym Kongresie Trzeźwości  delegaci z całej Polski. Pod hasłem „Ku trzeźwości narodu. Odpowiedzialność rodziny, Kościoła, samorządu i państwa” przez kilka dni przedstawiciele władz państwowych, samorządowcy i przedstawiciele Kościoła  wspólnie opracowywali przyszłą strategię działania na rzecz trzeźwości.  Głównym organizatorem wydarzenia był Zespół Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości, któremu przewodniczy bp Tadeusz Bronakowski. Celem Kongresu  jest promocja trzeźwości i abstynencji. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. abp Stanisław Gądecki - przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, Andrzej Dera - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, europoseł Marek Jurek i ks. dr hab. Dariusz Oko. Trzeźwość jest jednym z fundamentów życia osobistego, rodzinnego i narodowego. Jedynie ludzie...

  więcej
 • Pola Nadziei w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego

  Rafał Piasecki 2017-09-25

  Od 25 września w naszej szkole rozpoczęła się akcja Pola nadziei. Uczniowie ze Samorządu Uczniowskiego będą sprzedawać cebulki żonkili. Cały dochód jest przeznaczony na Hospicjum św. Kamila w Gorzowie. Koszt cebulki: 2 zł. Akcja potrwa do 31 października. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Nr 11  

  więcej
 • Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego SP11

  Rafał Piasecki 2017-09-19

  W dniu 19.09.2017 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 11. Najwięcej głosów zdobyli: Fabian Jurski kl. Vb - przewodniczący, Adrianna Kos kl. VIIa - zastępca, Maciej Ciechanowicz kl.IVa - skarbnik.  

  więcej
 • 15-17.09.2017: Udany start zawodników KS G’POWER Gorzów w Długodystansowych Mistrzostwach Polski

  Rafał Piasecki 2017-09-18

  Od piątku 15-09-2017 r. do niedzieli 17.09.2017 r. braliśmy udział w odległym Augustowie w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie. Zawodnicy ścigali się we wszystkich kategoriach wiekowych na dystansie od 1.000 m do 10.000 m.  Długa i męcząca 12 godzinna podróż nie przeszkodziła nam w zdobywaniu medali. Nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale /2 złote oraz 2 srebrne/. Swoją klasę potwierdził Przemysław Korsak, który tym razem wywalczył złoty medal na dystansie 10.000 m. Również złoty medal wywalczyły nasze dziewczyny Agata Błaszczyk oraz Agata Boruta, które po pięknej walce na finiszu wygrały w konkurencji K-2 10.000 juniorek młodszych. Pozostałe miejsca osiągnęli:   Srebrne medale: Adrian Zychowicz – Dominik Wawer  – K-2 10.000 m juniorów mł. Julia Seliwańska – K-1 2.000 m dziewcząt   IV miejsce: Natalia Kędziora – Wiktoria Konopska – K-2 2.000 m dziewcząt   VI miejsce: Emil Śmigielski – K-1 2.000 m chłopców   VII miejsce:...

  więcej
 • Klasa 2a i 3c na zajęciach edukacyjno-plastycznych w "Owczogrodzie"

  Rafał Piasecki 2017-09-17

  13 września 2017 r. klasy 2a i 3c były na zajęciach edukacyjno-plastycznych w "Owczogrodzie" w Rudnicy. Podczas pobytu dzieci odwiedziły owczarnię gdzie karmiły owce oraz poznały ich życie. Oglądały też pokaz zaganianiania owiec. Następnie prały wełnę i rozczesywały ją. W labiryncie szukały "złotego runa", wykonały prace plastyczne oraz bawiły się na świeżym powietrzu.

  więcej
 • Tenis stołowy: sukcesy Samuela Kulczyckiego

  Rafał Piasecki 2017-09-13

  Kolejne osiągnięcia Samuela Kulczyckiego: Indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 27- 30 kwietnia 2017 - złoty medal w grze pojedynczej, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wałbrzych 2017 - złoty medal w grze podwójnej, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wałbrzych 2017 - złoty medal w grze mieszanej,  Indywidalne i Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wałbrzych 2017 - srebrny  medal w grze drużynowej, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wałbrzych 2017 14 - 23 lipca 2017 - brązowy medal gry pojedyńczej na 60 Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym  Guimaraes ( Portugalia )  Gratulacje!  

  więcej
 • Doskonalenia nauki pływania - podział na grupy, plan zajęć, regulamin

  Rafał Piasecki 2017-09-08

  Prosimy rodziców uczniów klas III o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi doskonalenia nauki pływania. Do pobrania podział na grupy, plan zajęć oraz regulamin: POBIERZ

  więcej
 • 4 września - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  Rafał Piasecki 2017-09-05

  4 września o godzinie 9:00 uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego rozpoczęli nowy rok szkolny. Uczniowie klasy 3pł gimnazjum wraz z wychowawcą Agnieszką Ceranek uczestniczyli w miejskiej inauguracji roku szkolnego w Filharmonii Gorzowskiej. Podczas tej uroczystości Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 otrzymało nagrodę za najwyższą liczbę stypendystów Stypendium Naukowego Miasta Gorzowa Wlkp. wśród gorzowskich samorządowych gimnazjów.

  więcej
 • Pokaźny dorobek medalowy zawodników KS Admira w czasie wakacji 2017

  Rafał Piasecki 2017-08-25

  Zawodnicy KS Admira uczęszczający do Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim w okresie wakacji 2017 wzięli udział w trzech imprezach rangi mistrzowskiej, w których zdobyli łącznie 10 medali (4 złote – 2 srebrne – 4 brązowe). Przed nami jeszcze jedna impreza a mianowicie Mistrzostwa Polski Młodzików w Poznaniu (1-3 września 2017), w której również weźmiemy udział z nadziejami na dobry występ. Pierwszą imprezą w której wziął udział Nasz zawodnik były Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym w portugalskiej miejscowości Ponte de Lima (30 czerwca – 2 lipca 2017). Wystąpił w nich Fryderyk Fulko, który wystartował w dwóch konkurencjach K-1 22,6 km Juniorów gdzie zajął 14 miejsce oraz w K-1 26,2 km U-23 (przypomnijmy ze jest jeszcze juniorem) gdzie zajął 16 miejsce. Zaznaczyć jednak trzeba, że było to jego pierwsze tak duże regaty i jak powiedział sam zawodnik nie pokazał tego na co go było stać.   Drugą imprezą w której wzięli udział Nasi zawodnicy były...

  więcej
 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  Rafał Piasecki 2017-08-25

  Rozpoczęcie nowego roku szkolnego: 4 września 2017 r. (poniedziałek), godz. 9:00

  więcej
 • Kolejny udany występ zawodników KS G’POWER Gorzów w Mistrzostwach Polski

  Rafał Piasecki 2017-08-15

  Większość uczniów obecnie ma wakacje i wypoczywa. Do takich wypoczywających nie należą jednak uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego trenujący w KS G’POWER Gorzów, którzy przez cztery dni brali udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbywały się w Bydgoszczy – 03-06.08.2017 r. Naszym zawodnikom udało się wywalczyć 5 medali /2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy/. Ponadto wywalczyliśmy kilka wysokich miejsc finałowych w tym 2 pechowe miejsca czwarte. Ponadto Przemysław Korsak został najlepszym zawodnikiem Mistrzostw zdobywając trzy medale /2 złote i 1 srebrny medal/. Poszczególne miejsca finałowe wywalczyli:                 Złote medale: 1. Przemysław Korsak – K-1 500 m  juniorów 2. Przemysław Korsak – K-1 1000 m  juniorów Srebrne medale: 1. Przemysław Korsak – K-1 200 m  juniorów 2. Agata Boruta - Agata Błaszczyk – K-2 3000 m juniorek mł. Brązowy medal: 1. Sebastian Witczak - Adrian Seliwanski – K-2 5000 m  juniorów mł. IV...

  więcej
 • Złota Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży wioślarzy AZS AWF Gorzów Wlkp.

  Rafał Piasecki 2017-08-14

  W dniach 27-31.07.2017r., odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w wioślarstwie w Kruszwicy. Uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy KS AZS AWF Gorzów Wlkp. przywieźli 3 medale. Złoto: - w dwójce podwójnej dla Sandry Kowalak i Martyny Jankowskiej, - w czwórce podwójnej dla Eweliny Konieczki, Sandry Kowalak, Pauliny Niewiadomskiej i Martyny Jankowskiej Brąz: - w czwórce podwójnej Adrian Wawrzyniak, Wiktor Tomaszewski, Tymoteusz Bubień i Mateusz Hawryluk. Ponadto 4 miejsce w dwójkach podwójnych zajęły Ewelina Konieczka i Paulina Niewiadomska oraz Tymoteusz Bubień i Adrian Wawrzyniak. Finał B wygrała nasza czwórka podwójna ze sternikiem w składzie Wiktor Tomaszewski, Mateusz Hawryluk, Jakub Kożan i Jakub Hornicki ze sternikiem Mariuszem Kwietniewskim. Jakub Hornicki wraz z Jakubem Kożanem zajęli 3 miejsce w finale B a Agata Hoffmann w rywalizaji jedynek zajęła 5 miejsce w finale C....

  więcej
 • Przemysław Korsak srebrnym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w Kajakarstwie 27-30.07.2017 r....

  Rafał Piasecki 2017-07-30

  W zakończonych w niedzielę Mistrzostw Świata Juniorów w rumuńskim Pitesti – 27-30.07.2017 r. zawodnik KS G’POWER Gorzów Przemysław Korsak przywozi 1 srebrny medal, który zdobył w konkurencji olimpijskiej K-4 500 m wraz z Wojciechem Traczem /KS Posnania Poznań/ – Bartoszem Grabowskim /Włókniarz Chełmrza/ - Filipem Weckwertem /Hubertus Biały Bór/. Osada ta w tym samym składzie zdobyła już w tym roku złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów. Oprócz srebrnego medalu Przemek wywalczył jeszcze VII miejsce w konkurencji K-2 1000 m wraz z Filipem Weckwertem /Hubertus Biały Bór/. Przemek na co dzień jest również uczniem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. Jest wychowankiem trójki trenerów – Jerzego Jankowskiego, Karoliny Głażewskiej oraz Marka Bohdziuna, z którym współpracuje do chwili obecnej.                                                                                                Marek Bohdziun...

  więcej
 • Uroczystość wręczenia nominacji na Mistrzostwa Świata Juniorów

  Rafał Piasecki 2017-07-30

  W dniu 20-07-2017 r. w Centralnym Ośrodku Sportowym w Wałczu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji zawodnikom, którzy zakwalifikowali się na Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się od 27-30.07.2017 r. w rumuńskim Pitesti. Wśród zakwalifikowanych zawodników znalazł się również Przemysław Korsak, zawodnik KS G’POWER Gorzów oraz uczeń Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp., który w Rumuni wystartuje w dwóch konkurencjach olimpijskich tj. K-2 1000 m oraz K-4 500 m.                                                                                             Marek Bohdziun                                                                       V-ce Prezes KS G’POWER Gorzów

  więcej
 • G'POWER na Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym

  Rafał Piasecki 2017-07-30

              Zawodnicy KS G’POWER Gorzów od piątku do niedzieli rywalizowali w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym, który odbywał się na własnych „śmieciach” tj. na rzece Warcie w Gorzowie Wlkp. Pokonanie takiego maratonu polega na przepłynięciu określonego dystansu, zależnie od kategorii wiekowej tj. od 4,7 km do 30,6 km, oraz bieganiu z kajakiem. Nasi zawodnicy, którzy co prawda nie są specjalistami w tej odmianie kajakarstwa spisali się medalowo zdobywając 5 medali /2 srebrne i 3 brązowe/ oraz kilka wysokich miejsc poza podium. Wszyscy nasi zawodnicy są lub byli uczniami Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. Poszczególne wyniki osiągnęli:   Srebrne medale: Sebastian Witczak – Adrian Seliwański – K-2 15,8 km juniorów mł. Jakub Gawłowski – K-1 12,1 km młodzików   Brązowe medale: Adrian Zychowicz – K-1 15,8 km juniorów mł. Agata Boruta – Agata Błaszczyk – K-2 12,1 km juniorek młodszych Wojciech Chrząszcz – Karol Pecyna – K-2...

  więcej
 • Nowe grupy do zajęć projektowych: "Programowania gier i animacji" oraz "LEGO Robotyka i latające...

  Rafał Piasecki 2017-07-04

  Uprzejmie informujemy, że w ramach realizowanego w naszej szkole projektu 8.2.2 Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp., istnieje możliwość utworzenia od września nowych grup do zajęć projektowych: 7.2. (137) Kurs programowania gier i animacji 7.4. (139) Kurs LEGO Robotyki i latających dronów Jeśli zostanie zatwierdzony wniosek o zwiększenie budżetu projektu i jego przedłużenie, zajęcia odbywałyby się do końca grudnia 2017r. Prosimy o zgłoszenie chętnych dzieci telefonicznie (95) 722 44 04, bądź mailem zsspo@edu.gorzow.pl do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 6 lipca . Do zajęć mogą się zgłaszać uczniowie, którzy są już w projekcie.   Proszę zaznaczyć dany rodzaj zajęć, w którym chce dziecko uczestniczyć.  

  więcej
 • Zaproszenie na XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym.

  Rafał Piasecki 2017-07-04

  Klub Sportowy „Admira” Gorzów Wlkp. zaprasza wszystkich serdecznie na Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym.   Regaty odbędą się na przystani Klubu Sportowego „Admira” w Gorzowie Wlkp. na ul. Wał Okrężny 32 Wystartuje 400 zawodników z 50 klubów z całej Polski oraz zawodnicy z Niemiec i Litwy. Konkurencje: - K-1,K-2 Seniorów na dystansie 30,6 km - C-1,C-2 Seniorów, K-1,K-2 Seniorek na dystansie 26,9 km - C-1,C-2 Seniorek, K-1,K-2 Juniorów na dystansie 23,2 km - C-1,C-2 Juniorów, K-1,K-2 Juniorek na dystansie 19,5 km - C-1,C-2 Juniorek, K-1,K-2 Juniorów Młodszych, K-1,K-2 Weteranów na dystansie 15,8 km - C-1,C-2 Juniorów Młodszych, K-1,K-2 Juniorek Młodszych, K-1,K-2 Weteranów, K-1 Weteranek,   K-1,K-2 Młodzików na dystansie 12,1 km - C-1,C-2 Młodzików, K-1,K-2 Młodziczek, C-1 Juniorek Młodszych na dystansie 8,4 km - C-1 Młodziczek na dystansie 4,7 km Program zawodów: 8 lipca 2017r. Pierwszy start -  godz. 8:30 Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw -...

  więcej
 • ZAWSZE GRAJ CZYSTO – PRAWDZIWA HISTORIA w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego

  Rafał Piasecki 2017-07-04

  ZAWSZE GRAJ CZYSTO – PRAWDZIWA HISTORIA w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim już od wielu lat współpracuje z Komisją do Zwalczania Dopingu w Sporcie , która od lipca zmienia nazwę na Polską Agencję Dopingową POLADA . Komisja wybrała naszą szkołę, jako pierwszą w Polsce, do realizacji projektu FAIR PLAY*GRAM CZYSTO . W ramach projektu, na ścianie szkolnego holu powstał mural, namalowany przez artystów z Akademii Sztuk Pięknych z Warszawie. Intencją tego przedsięwzięcia było przedstawienie życia człowieka-sportowca od urodzenia aż po kluczowe momenty kariery, z uwzględnieniem narażenia na pokusy stosowania niedozwolonych środków. Dzieło ma za zadanie pobudzać młodzież do refleksji i odpowiedzi na ważne dla sportowców pytanie: Czy warto poświęcić swoją karierę sportową i zdrowie, a nierzadko życie, sięgając po niedozwolone środki dopingujące? Podczas pracy nad muralem, w dniach 29-30 maja, został...

  więcej
 • Złoty medal Mistrzostw Europy dla Przemysława Korsaka 22-25.06.2017 r. Belgrad /Serbia/

  Rafał Piasecki 2017-06-26

  Zawodnik KS G’POWER Gorzów, na co dzień uczeń Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp., potwierdził swoją wysoką dyspozycję zdobywając złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów w konkurencji olimpijskiej K-4 500 m wraz z Wojciechem Traczem /KS Posnania Poznań/, Filipem Weckwertem /Hubertus Biały Bór/, Bartoszem Grabowskim /Włókniarz Chełmża/. Oprócz złotego medalu wywalczył również VI miejsce w konkurencji K-1 500 m oraz VII miejsce w konkurencji K-4 1000 m. Teraz z niecierpliwością oczekujemy startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 27-30.07.2017 r. w Rumuńskim Pitesti.                                                                                              Marek Bohdziun                                                                       V-ce Prezes KS G’POWER Gorzów

  więcej
 • Sukcesy lekkoatletów w Białymstoku

  Rafał Piasecki 2017-06-24

  W minioną sobotę w Białymstoku odbył się Ogólnopolski Finał Lekkoatletycznej Ligi Gimnazjalnej.  Województwo lubuskie  regularnie od 2103 roku reprezentuje Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. odnosząc bardzo dobre wyniki zarówno w kategorii dziewczyn jak i chłopaków.  W tym roku obie reprezentacje naszej szkoły spisały  się w finale równie  wspaniale. Dziewczyny zajęły I miejsce powtarzając tym samym wyniki z lat 2013, 2014 oraz 2015. W roku 2016 reprezentantki Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. zajęły II miejsce.  Skład Dziewczyn: Weronika Gawrońska – 100m Maja Thiele  - 100m Wiktoria Krasicka – 80m pł Kornelia Sura – 80m pł Wiktoria Markowska -  80m pł Paulina Kosikowska – 300m Olga Rzeszwska – 300m Aleksandra Wołczak – 300m Alicja Kaczmarek – 600m Julia Lemierz – 600m Kamila Kucal – 600m Sara Śmigielska – skok w dal Alicja Różańska – skok w dal Maja Łobodzińska – skok wzwyż Sztafeta 4x100m (...

  więcej
 • Zawodnicy KS Admira mało gościnni w Memoriale Tadeusza Hryckiewicz i Jerzego Krajewskiego

  Rafał Piasecki 2017-06-19

  17 czerwca 2017 roku odbył się w Gorzowie na przystani KS Admira XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza I II Memoriał Jerzego Krajewskiego, w którym wzieło udział ponad 200 zawodników z 13 klubów z województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego i lubuskiego. Wszystkie wyścigi odbywały się na dystansie 2000 metrów w jedynkach i dwójkach we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawodnicy Klubu Sportowego Admira Gorzów Wlkp. okazali się mało gościnni i zwyciężali w 12 z 27 wyścigach, zdobywając łącznie 24 medale i wiele miejsc tuż za podium. Wyniki indywidualne uczniów Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego: Złote medale: Fulko Fryderyk– K-1 2000m Juniorów Fulko Fryderyk, Potoczny Łukasz – K-2 2000m Juniorów Durka Luiza – K-1 2000m Juniorek Młodszych Durka Klaudia, Durka Luiza – K-2 2000m Juniorek Młodszych Stankiewicz Klaudia – K-1 2000m Młodziczek 2003 Żuk Sebastian – K-1 2000m Młodzików 2003 Gałęzka Olga – K-1 2000m Młodziczek 2004...

  więcej
 • Stypendia naukowe miasta Gorzowa dla uczniów ZSMS

  Rafał Piasecki 2017-06-15

  13 czerwca 2017 r. w Filharmonii Gorzowskiej  Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki wręczył stypendia naukowe najzdolniejszym uczniom gorzowskich szkół. Stypendia otrzymało 5 uczniów Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego: Wiktoria Fabian Paulina Niewiadomska Bartłomiej Benda Marcel Kaczmarczyk Fabian Jurski Gratulacje!

  więcej
 • Zapraszenie na XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriał Jerzego Krajewskiego.

  Rafał Piasecki 2017-06-15

  Klub Sportowy "Admira" zaprasza wszystkich serdecznie na Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i Jerzego Krajewskiego.

  więcej
 • Złoto Przemysława Korsaka Młodzieżowych Mistrzostw Polski

  Rafał Piasecki 2017-06-15

  W miniony weekend wzięliśmy udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Bydgoszczy – 9-11.06.2017 r.  W imprezie tej wystartowaliśmy skromną trzyosobową ekipą w postaci dwóch młodzieżowców i jednego juniora. Największą niespodziankę sprawił nasz junior Przemysław Korsak, który przyjechał prosto ze zgrupowania w Wałczu, gdzie przygotowuje się do Mistrzostw Europy i Świata Juniorów. Przemek wystartował w K-2 200 m wraz z Wojciechem Chrząszczem gdzie otarli się o medal zajmując V miejsce /zabrakło im opływania/. Jednak niespodziankę sprawił w konkurencji K-1 1.000 m gdzie wywalczył złoty medal wygrywając z bardziej doświadczonymi i starszymi zawodnikami. Udowodnił tym samym, że jego forma znacznie rośnie. W tej samej konkurencji wystartował Wojciech Chrząszcz, który zajął IV miejsce w FB. Gorzej poszło dwójce na 1000 m w składzie Wojciech Chrząszcz wraz z Przemysławem Salamonem, której nie udało się osiągnąć finału. Wszyscy zawodnicy są lub byli uczniami Szkoły...

  więcej
 • Akcja czytelnicza

  Rafał Piasecki 2017-06-15

  Dnia 8 czerwca w naszej szkole odbyła się akcja propagująca czytelnictwo wśród uczniów klas I-III. Uczestnicy zaprezentowali swoją wiedzę z omawianych lektur. Odpowiadali na wylosowane pytania, rozwiązywali krzyżówkę, a także zdobywali punkty, biorąc udział w zabawie „Kalambury”. Usystematyzowanie wiadomości o bohaterach książek i ich losach było świetną i konstruktywną zabawą. Wszystkie dzieci zostały obdarowane skromnymi upominkami rzeczowymi oraz dyplomami. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do czytania książek. Organizatorzy: Paulina Rogacewicz Sylwia Zamrzycka

  więcej
 • Międzyszkolny konkurs ENGLISH IS FUN

  Rafał Piasecki 2017-06-15

  Dnia 31 maja 2017 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego pt. "ENGLISH IS FUN". W konkursie wzięli udział uczniowie klas III z gorzowskich szkół podstawowych. Celem konkursu było propagowanie umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz poszerzenie wiedzy o kulturze, geografii i życiu codziennym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Australii. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6 III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 15 Naszą szkołę reprezentowali Michał Mach, Natalia Grabowska oraz Lidia Dąbrowska, którzy uzyskali najlepsze wyniki w szkolnych eliminacjach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także uhonorowani zostali nagrodami rzeczowymi. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Agnieszka Urban  

  więcej
 • Zaświadczenia od lekarza sportowego - klasa 1 sportowa SP

  Rafał Piasecki 2017-06-12

  Rodzice uczniów klasy pierwszej sportowej szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/2018 proszeni są o dostarczenie zaświadczeń lekarskich od lekarza sportowego do dnia 1 września 2017 roku.

  więcej
 • Po Pucharze Świata i przed Mistrzostwami Europy

  Rafał Piasecki 2017-06-05

  W dniach 26 – 28 maja 2017 roku, Fryderyk Fulko zaliczył bardzo udany występ w Pucharze Świata w Maratonie Kajakowym w Beligijskiej miejscowości Hazewinkel. Startował w dwóch konkurencjach, K-1 na dystansie 3,5 km z dwoma przenoskami którą ukończył na 8 pozycji oraz w K-1 na dystansie 21 km z pięcioma przenoskami którą ukończył na 9 pozycji. Dzięki tak dobremu występowi Fryderyk wywalczył sobie miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym, które odbędą się w Portugalskiej miejscowości Villa Nova de Gaia – Crestuma, w terminie 30 czerwiec – 2 lipiec 2017r. Rafał Krajewski

  więcej
 • Międzynarodowy sprawdzian Przemysława Korsaka

  Rafał Piasecki 2017-06-05

  W dniach 26-28.05.2017 r. w Piestanach /Słowacja/ odbyły się silnie obsadzone Międzynarodowe Regaty Kajakowe. W imprezie udział wzięło 18 reprezentacji narodowych z potęgami Węgier i Niemiec na czele. Był to jedyny międzynarodowy sprawdzian dla Przemysława Korsaka, zawodnika KS G’POWER Gorzów przed Mistrzostwami Europy i Świata Juniorów. Sprawdzian ten wypadł w miarę pozytywnie. Na dystansie 1000 metrów startował w K-2 wraz Filipem Weckwertem /Hubertu Biały Bór/ gdzie zajął IV m oraz IX miejsce w K-1. Starty na 1000 metrów odbywały się w pierwszym dniu prosto po długiej podróży, co niewątpliwie wpłynęło na dyspozycję startową. W drugim dniu, po krótkim odpoczynku Przemek szybko się zrehabilitował zdobywając dwa medale. Złoty w K-2 500 m wraz z Filipem Weckwertem oraz srebrny w K-4 500 m wraz z Filipem, Bartoszem Grabowskim /Włókniarz Chełmrza/ oraz Wojciechem Traczem /Posnania Poznań/.   Marek Bohdziun        V-ce Prezes KS G’POWER Gorzów

  więcej
 • Zaproszenie: „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego” - 28.05.2017

  Rafał Piasecki 2017-05-23

  KS G’POWER Gorzów  ma zaszczyt zaprosi ć na  „Regaty Kajakowe im. Piotra G ł a ż ewskiego”     Zawody odbędą się 28-05-2017 r. na rzece Warcie – przy przystani KS G’POWER Gorzów ul. Fabryczna 177 w Gorzowie Wlkp. Zawodnicy wystartują na dystansie 1000 metrów w kategorii: - dzieci; - młodzicy; - juniorzy młodsi; - juniorzy; - seniorzy; Przed regatami ok. godz. 10.15 odbędzie się Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy Piotra Głażewskiego Program zawodów: 9.30 – odprawa techniczna kierowników ekip 10.15 – Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy Piotra Głażewskiego 11.00 – rozpoczęcie regat Ok. 15.00 – zakończenie regat

  więcej
 • Kwalifikacja Przemysłąwa Korsaka na Mistrzostwa Europy i Świata

  Rafał Piasecki 2017-05-23

  W dniach 19-21.05.2017 r. wzięliśmy udział w Bydgoszczy udział w kwalifikacjach do Kadry Narodowej Juniorów oraz startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Juniorzy ścigali się na dystansie 200, 500 i 1000 metrów. Juniorzy młodsi i młodzicy – chłopcy na 1000 m, a dziewczęta na 500 m. Regaty miały głównie wyłonić ostateczny skład do Mistrzostw Europy Juniorów, które odbędą się w Belgradzie /Serbia/ oraz Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się w Pitesti /Rumunia/. Sztuka ta ponownie udała się Przemysławowi Korsakow, który potwierdził swoje wielkie aspiracje wygrywając z wielką przewagą  K-1 500 m, K-1 1000 m oraz zajmując trzecie miejsce w K-1 200 m. Z  dobrej strony pokazali się również nasi juniorzy młodsi, którzy co prawda jeszcze nie wygrywali swoich biegów, ale zanotowali znaczny postęp startując w finałach B, C. Indywidualnie najlepsze miejsca wywalczyli: Juniorzy: Korsak Przemysław - 200 m – III m – FA, - 500 m – I m – FA, - 1000 m - I m – FA, - I...

  więcej
 • Zebranie rodziców przyszłorocznych klas pierwszych SP11 i SPMS

  Rafał Piasecki 2017-05-19

  Dnia 25 maja 2017 r. o godz. 17:00 na parterze szkoły odbędzie się zebranie rodziców przyszłorocznych klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. Zapraszamy!

  więcej
 • Wioślarka Ewelina Konieczka na Regatach Nadziei Olimpijskich w Brnie

  Rafał Piasecki 2017-05-14

  Ewelinka Konieczka zawodniczka AZS AWF Gorzów Wlkp. sekcji wioślarskiej, uczennica Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w miniony weekend reprezentowała Polskę w Regatach Nadziei Olimpijskich w czeskim Brnie. Wioślarka płynęła w czwórce podwójnej wraz z koleżnakami z Poznania i Wrocławia. Podczas regat miały miejsca 3 starty, w piątek osada, w której startowała Ewelina zajęła 4 miejsce, w sobotę i niedzielę uplasowały się na 2 miejscu. 

  więcej
 • Wioślarze z AZS AWF z workiem medali - 13 maja 2017 r.

  Rafał Piasecki 2017-05-14

  W sobotę 13 maja wioślarze z AZS AWF Gorzów Wlkp., a zarazem uczniowie naszej szkoły brali udział w Otwartych Mistrzostwach miasta Bydgoszcz. Regaty te cieszą się dobrą sławą i startują w nich kluby z całej Polski. Zawody okazały się udane, poza piękną pogodą nasi wioślarze przywieźli wszystkie kolory medali. W rywalizacji jedynek juniorów Mateusz Matuszewski zajął 2 miejsce, Hanna Koroś 5 lokata w jedynce juniorek. Juniorzy młodsi Tymoteusz Bubień i Adrian Wawrzyniak zajęli 1 miejsce w dwójkach podwójnych, a w czwórce podwójnej wraz z Mateuszem Hawrylukiem i Jakubem Kożanem 3 lokatę. Juniorki młodsze Sandra Kowalak i Martyna Jankowska zdobyły srebrne medale w konkurencji dwójek podwójnych, przegrywając niewiele złoty medal. Młodzicy również wrócili z dorobkiem medalowym - Szymon Skonieczny w konkurencji jedynek wywalczył złoty medal, natomiast jego klubowy kolega Tomasz Lisek uplasował się na 4 miejscu. Wyścigi juniorów i juniorów młodszych odbywaja się na dystansie 2000m,...

  więcej
 • Próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy 1 - II termin

  Rafał Piasecki 2017-04-20

  Informujemy, że II termin prób sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy 1 odbędzie się 12.05.2017 r. o godz. 16:30 w Centrum Sportowo Rehabilitacyjnym "Słowianka" przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie Wlkp.

  więcej
 • Świąteczne życzenia

  Rafał Piasecki 2017-04-13

  Zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim

  więcej
 • Doskonalenie nauki pływania w klasie III SP - oświadczenie

  Rafał Piasecki 2017-04-07

  W związku z przekazaniem Państwu, Rodzicom uczniów klas II gorzowskich szkół podstawowych, uczestniczących w Programie Powszechnnej Nauki Pływania w roku szkolnym 2016/2017, niepełnych lub mylących informacji dotyczących doskonalenia nauki pływania w klasie III (w roku szkolnym 2017/2018) Dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. wraz z Prezesem Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego "Słowianka" informują, co następuje. Program Doskonalenia Nauki Pływania, jako naturalna kontynuacja Programu Powszechnej Nauki Pływania, jest finansowany przez Miasto Gorzów Wielkopolski. Realizatorami Programu są: Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (zapewnienie kadry instruktorskiej i nadzór merytoryczny) oraz Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka" (zapewnienie bazy sportowej - basen). W związku z powyższym, zajęcia te będą prowadzone przez Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w ilościach i na zasadach ogłoszonych do dnia 15.04.2017 roku. Wówczas dopiero rozpocznie się...

  więcej
 • Laureaci konkursów przedmiotowych - szkoła podstawowa i gimnazjum

  Rafał Piasecki 2017-03-28

  W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 uzyskali tytuły laureata w konkursach przedmiotowych z języka polskiego , historii oraz fizyki . Konkurs przedmiotowy z języka polskiego . Laureaci: Bartłomiej Benda, kl. 2 pł Wiktoria Fabian, kl. 3 p Finaliści: Weronika Kulesza, kl. 2 p Martyna Turbańska, kl. 3 lkw Konkurs przedmiotowy z historii . Laureaci: Marcel Kaczmarczyk, kl. 1 p Konkurs przedmiotowy z fizyki . Laureaci: Paulina Niewiadomska, kl. 3 lkw Konkurs fizyczny dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego "Niuton nie pyton" pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty . Laureaci: Paulina Niewiadomska, kl. 3 lkw Witold Korzeniewski, kl. 3 p Maja Thiele, kl. 3 lkw Olga Rzeszewska, kl. 3 lkw Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego osiągali sukcesy w konkursach przedmiotowych z   historii, matematyki  oraz  przyrody . Konkurs przedmiotowy z...

  więcej
 • Konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III SP11

  Rafał Piasecki 2017-03-12

  Dnia 9 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III. W konkursie udział wzięło 16 dzieci  z klas młodszych, które wcześniej zostały wybrane w eliminacjach klasowych. Każdy uczestnik recytował wybrany przez siebie utwór poetycki, dostosowany do wieku. W składzie jury zasiadły: p. Jolanta Mościcka, p. Magdalena Makasów oraz p. Joanna Budzyńska. Poziom recytacji był na bardzo wysokim poziomie, więc jury musiało podjąć trudną decyzję. Wyniki prezentują się następująco:   I miejsce - Weronika Budzyńska z klasy 3d II miejsce - Wiktoria Bernacka z klasy 2b III miejsce - Stanisław Budzyński z klasy 2c   Wyróżnione osoby to: - Małgorzata Ławreszuk z klasy 3b - Kamila Dziedzic z klasy 3c - Filip Jerzy z klasy 1a   Zwycięzcy zostali nagrodzeni książkami. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom i upominek. Nagrody w całości zafundowała Szkolna Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy....

  więcej
 • Dzień Patrona SP11 - 2.03.2017

  Rafał Piasecki 2017-03-12

  Dnia 2 marca 2017 roku odbył się apel dla klas I-III Szkoły Podstawowej nr 11 z okazji Dnia Patrona Szkoły - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wychowankowie klasy 3a i 3b pod kierunkiem swoich nauczycieli zaprezentowali utwory literackie poety, a także zaśpiewali pieśni o charakterze patriotycznym. Spotkaniu towarzyszyła wziosła atmosfera.  Paulina Rogacewicz Agnieszka Urban

  więcej
 • Osiągnięcia zawodników Miejskiego Klubu Pływackiego „Słowianka” Gorzów Wlkp., uczniów ZSMS w...

  Rafał Piasecki 2017-03-12

  Osiągnięcia zawodników Miejskiego Klubu Pływackiego „Słowianka” Gorzów Wlkp., uczniów ZSMS w Gorzowie Wlkp. podczas Zimowych  Mistrzostw Polski Juniorów 15 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim [3-5.03.2017r.]             Podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 15-latków, które odbyły się w Ostrowcu Św. w miniony weekend (3-5 marca 2017 r.) podopieczni trenera Artura Łopacińskiego pokazali się           z bardzo dobrej strony. Agata Miciak wywalczyła srebro na dystansie 200m stylem dowolnym            (z czasem 2:05.59) oraz zajęła 6. miejsce w wyścigu na 400 m stylem dowolnym (czas: 4:29.40),       10 miejsce na 800m stylem dowolnym (płynąc w serii porannej a nie finałowej) z wynikiem 9:21,46 (poprawiając znacznie rekord życiowy), 12 miejsce na 50m stylem dowolnym z czasem 0:27,54. Jakub Szczepanowski zdobył dwa brązowe medale: na dystansie 50m stylem klasycznym (z czasem 29.96) oraz 100 m st. klasycznym (z czasem 1:04.41). Do srebra zabrakło mu 0,1 sekundy, a do złota 0,19...

  więcej
 • Dzień Otwarty ZSMS - 11.03.2017r. Zapraszamy!

  Rafał Piasecki 2017-03-04

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 roku, godz. 10:00 Prowadzimy nabór na rok szkolny 2017/2018 do klas: I SP - pływanie IV SP - pływanie, piłka wodna VI i VII SP - kajakarstwo, wioślarstwo, lekkoatletyka, piłka wodna

  więcej
 • Samuel Kulczycki - pierwsze miejsce w turnieju 2017 ITTF Premium Junior Circuit French Junior &...

  Rafał Piasecki 2017-02-25

  Maciej Kubik i Samuel Kulczycki zaimponowali formą w turnieju gry podwójnej kadetów 2017 ITTF Premium Junior Circuit French Junior & Cadet Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w Metz. Polska para dotarła do samego finału, w którym pokonała reprezentantów Belgii - Olav Kosolosky i Adrien Rassenfosse. Źródło: http://www.pzts.pl/aktualnosci/ittf-french-junior--cadet-openzloty-medal-macieja-kubika-i-samuela-kulczyckiego

  więcej
 • Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego na Gorzowskich Targach Edukacyjnych 2017

  Rafał Piasecki 2017-02-25

  W dniach 21-22 lutego 2017 r. braliśmy udział w Gorzowskich Targach Edukacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją ZSMS oraz do obejrzenia filmów z targów.

  więcej
 • Gorzowskie Targi Edukacyjne - 21-22 lutego 2017 r.

  Rafał Piasecki 2017-02-12

  W dniach 21-22 lutego w hali sportowej OSiR przy ul. Słowiańskiej 10 odbędą się Gorzowskie Targi Edukacyjne - Szkoły i Pracodawcy.

  więcej
 • Bale Karnałowe i Bal Mistrzów Sportu w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego

  Rafał Piasecki 2017-02-12

  W dniach 19 i 20 stycznia odbyły się w naszej szkole Bale Karnawałowe dla uczniów szkół podstawowych oraz Bal Mistrzów Sportu dla uczniów gimnazjum oraz liceum mistrzostwa sportowego. Fotorelacje z imprez znajdują się w styczniowej galerii. Życzenia od Pani Minister Elżbiety Rafalskiej: /POBIERZ/

  więcej
 • Spotkanie z przedstawicielem Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie.

  Rafał Piasecki 2016-12-18

  15 grudnia 2016 odbyły się spotkania uczniów Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego z przedstawicielem Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie. Spotkania takie przeprowadzane są w naszej skole cyklicznie, już od kilku lat. Więcej zdjęć w Galerii.

  więcej
 • Zajęcia sportowe promujące zdrowy styl życia i aktywne formy spędzania wolnego czasu

  Rafał Piasecki 2016-12-13

  Od 5 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego prowadzone są zajęcia sportowe promujące zdrowy styl życia i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zajęcia prowadzi Pani Irena Dembowska. Ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2016 został zakupiony sprzęt sportowy, który zwiększa atrakcyjność oraz różnorodność form aktywności fizycznej dzieci i młodzieży podczas tych zajęć.

  więcej
 • Wycieczka do Drezna - 6.12.2016 r.

  Rafał Piasecki 2016-12-11

  W dniu 6.12.2016 r. 42 uczniów naszej szkoły wyjechało na wycieczkę szkolną do Drezna. Podróż do jednego z najpiękniejszych miast Saksonii trwała około 4 godzin. W czasie całodziennego zwiedzania Starego Miasta mieliśmy okazję poznać Zwinger – zespół pałacowy, wzniesiony na polecenie saskiego księcia i jednocześnie króla Polski - Augusta II Mocnego. Tu znajduje się Galeria Malarska Dawnych Mistrzów z dziełami m. in. Tycjana, Rubensa, Canaletto i Rafaela Santi. Obejrzeliśmy również bogatą kolekcję porcelany miśnieńskiej, a także zwiedziliśmy salon matematyczno – fizyczny. Widzieliśmy Operę Sempera, Zamek – dawną siedzibę Wettinów, Katedrę Hofkirche – największy saksoński kościół katolicki oraz znajdujący się nieopodal Orszak Książęcy - arcydzieło malarstwa ściennego, przeniesionego na 25.000 płytek z porcelany miśnieńskiej, przedstawiające kolejnych władców Saksonii z dynastii Wettynów. Dotarliśmy na Neumarkt, gdzie wznosi się monumentalny Kościół Marii Panny Frauenkirche, pomnik...

  więcej
 • Samuel Kulczycki zajął 1. miejsce w Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym

  Rafał Piasecki 2016-12-11

  Na rozegranych w dniach 14-16 października w Jarosławiu 1. Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym uczeń kalsy 2p Samuel Kulczycki wywalczył 1. miejsce oraz otrzymał nagrodę fair play prezesa PZTS Wojciecha Waldowskiego za postawę godną naśladowania dla innych zawodników.

  więcej
 • Jubileusz 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 11

  Rafał Piasecki 2016-10-30

  W piątek 21 października 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 11 im. K.K. Baczyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim obchodziła 40-lecie istnienia. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 pani dyrektor Katarzyna Piechota przywitała gości. Jubileusz uświetniła część artystyczna, której myślą przewodnią były słowa: "Na tradycjach przeszłości, budujemy przyszłość…” przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 i jej absolwentów. W zakładce  40 LAT SP11  znajduje się więcej informacji oraz zdjęcia z uroczystości.

  więcej
 • Wycieczka klas I gimnazjum do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego

  Rafał Piasecki 2016-10-03

  27 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 zwiedzili pozostałości Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Zapoznali się z historią tych umocnień i w czasie 2,5 godzinnego spaceru zwiedzili podziemne korytarze będące dziś jednym z największych zimowisk nietoperzy w Europie. Po wyczerpującym spacerze przewidziano odpoczynek przy ognisku na terenie rekreacyjnym, gdzie uczniowie wymienili się wrażeniami.

  więcej
 • Informacja o realizacji projektu 8.2.2 "Kształtowanie kompetencji kluczowych na rynku pracy" w...

  Rafał Piasecki 2016-10-01

  Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat realizacji nowego projektu oraz oferty zajęć w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego. {{$HOME}}ksztaltowanie-kompetencji-kluczowych-na-potrzeby-r

  więcej


strony www strony www strony www strony www strony www