25-28.07.2019 - tor regatowy Gopło Kruszwica - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

W dniach 25-28.07.2019 na torze regatowym Gopło Kruszwica odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Zawodnicy AZS AWF Gorzów Wlkp. sekcji wioślarskiej, a zarazem uczniowie naszej szkoły przywieźli jeden brązowy krążek, który wywalczył Szymon Skonieczny w kategorii jedynek juniorów młodszych. Wysokie V miejsce zajęły dziewczęta w dwójce podwójnej Weronika Ciemna i Gabriela Rega. Pozostałe wyniki również zasługują na uwagę: VII m-ce dwójka podwójna jun.mł Szymon Skonieczny i Tomasz Lisek, w tej samej konkurencji IX m-ce Paweł Niezborała i Szymon Małecki. Jedynka juniorek młodszych Zuzanna Bubień IX m-ce , VII m-ce czwórka podwójna jun. mł w składzie: Paweł Niezborała , Tomasz Lisek, Szymon Małecki oraz Jakub Prętki. Trenerką zawodników jest Paulina Zastawa-Schodowska.