PRÓBY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ dla kandydatów do klasy I pływackiej SP3MS
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim uprzejmie informuje, że 12 czerwca 2021 r. przeprowadzone zostaną na pływalni CSR „Słowianka” próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy I pływackiej SP3MS.
Zbiórka dzieci z opiekunem pełnoletnim o godz. 13.00 w holu CSR „Słowianka”
Na nieckę pływalni 50-cio m. dzieci wchodzą w klapkach i strojach pływackich przylegających do ciała pod opieką osoby dorosłej (1 dziecko – 1 opiekun). Opiekunowie zabierają na nieckę ręczniki. Wskazane, żeby dzieci z długimi włosami miały na głowach czepki pływackie (gumowe lub silikonowe).
Za bezpieczeństwo dzieci w szatniach, pod natryskami oraz podczas przeprowadzania prób odpowiadają opiekunowie dzieci.

strony www strony www strony www strony www strony www strony www